Forum

TPLİNK cpe210 -TPLİ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] TPLİNK cpe210 -TPLİNK cpe220 DIŞ ORTAM ACCES POİNT TAVSİYESİ

3 Yazılar
2 Üyeler
4 Likes
1,650 Görüntüleme
(@yamali53)
Gönderiler: 31
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar 2km mesafede karşılıklı 2.4ghz acces poit kullamaktayım cihazlardan birinde yavaşlama sorunu çıkarmaya başladı yeni cihaz almak istiyorum. ubiquiti ile Tplink markası arasında kaldım fiyat olarak Tplink birazdaha uygun geldi Tplink cpe210 veya Tplink cpe220 ile Ubiquiti Nanostation M2 2.4 Ghz 2x2 Mimo arasında kaldım 3 üründen hangi cihazı tavsiye edersiniz veya 2.4ghz dış ortam için kullanılacak profesyonel ürün tavsiyeniz nedir?

Gönderildi : 23/04/2021 20:25

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4284
Co-Helper

Kurumsalda unifi önerilir. Bir kere alınıyor yenilemişken bu dönemde bandw. arttırmanız önerilir. M2 bildiğim kadarıyla daha eski bir model, güncel model almanız ürün yaşam ömrünün daha uzun olmasını sağlar. Link model seçiminde yardımcı olabilir.

https://help.ui.com/hc/en-us/articles/205197750-airMAX-Which-product-should-I-use-

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/04/2021 22:58

(@yamali53)
Gönderiler: 31
Eminent Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @ibrahimyildiz

Kurumsalda unifi önerilir. Bir kere alınıyor yenilemişken bu dönemde bandw. arttırmanız önerilir. M2 bildiğim kadarıyla daha eski bir model, güncel model almanız ürün yaşam ömrünün daha uzun olmasını sağlar. Link model seçiminde yardımcı olabilir.

https://help.ui.com/hc/en-us/articles/205197750-airMAX-Which-product-should-I-use-

merhaba hocam bandw derken 2.4ghz değilde 5ghz bandına geçmeyi tavsiye ettiniz sanırım. anladığım kadarıyla unifi ubiqiti gibi bir marka varken sorunsuz bağlantı için tplink gibi muadil firmalardan uzak durmak lazım teşekkürler.

Gönderildi : 24/04/2021 10:18

Paylaş: