Forum

Fortigate 100E uyum...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Fortigate 100E uyumlu Router veya Access Point öneri.

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
306 Görüntüleme
(@serdark54)
Gönderiler: 46
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba Fortigate 100E cihaza uyumlu 1gb üzeri router veya access point tavsiye eder misiniz. Malum FortiAP fiyatları biraz yüksek daha uygun fiyatlı ürün almayı düşünüyoruz önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 17/07/2023 10:46

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4301
Co-Helper

Forti listesinde ki modelleri almayacaksanız forumda ki AP konularına bakabilirsiniz öneriler mevcut.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/07/2023 12:38

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32996
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, bu tür sorular çok emek ister, yani tek tek ucuz olsun, iyi olsun ama Forti ile de çalışsın, aslında danışmanlığa giren bir konu ondan çok üzerinden durmadan bir kaç tane öneri yapıp çıkıyorum, İbrahim abi de ondan foruma bak demiş normal.

UniFi UAP-AC-PRO, TP-Link Archer C7, MikroTik hAP ac2, ve Tenda AC18

Aslında çok fazla model var internette özelliklerini kontrol ettiğinizde daha çok seçenek olduğunu göreceksiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/07/2023 18:48

Selim GÜRAKSIN
(@selimguraksin)
Gönderiler: 438
Reputable Member

Bende Hakan hocama destek vererek çözüm için önce site survey yapılmasının daha doğru olduğunu söylemek istiyorum. Islak alan, metal, cam vs gibi bir çok detay sinyalleri etkiliyor. Çok pahalıya almanız gereken bir cihazda olabilir, çok ucuza alacağınız bir cihazda işinizi fazlasıyla görebilir. Öneri olarak bende Aruba AP-22 yi vermek istiyorum. Fiyat performans olarak değerlendirilebilir. 

Gönderildi : 05/10/2023 20:17

(@mertkibar)
Gönderiler: 855
Noble Member

Mikrotik ürünlerine geçiş yapabilirsiniz. Fiyat peformans ürünleri var..

Gönderildi : 21/10/2023 03:41

Paylaş: