Forum

Allied Telesis Sw H...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Allied Telesis Sw Hakkında

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,416 Görüntüleme
(@pissadamm)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba

at8100l/8 sw kullaıyorum. Bu swte yanlışlıkla boot dosyalarını sildim. Sw açılışta putty ile bağlandığımda admin/password kısmına gelmiyor. Öncesinde CFE> diye bir yere geliyor ve kalıyor. Buradada aşağıdaki komutlar geliyor.

Available commands: @, c, p, M, ptable, etx, etunit, lbtest, ethstat, cpw, ttlb, tdc, flprobe, miiw, miir, scr, scw, envdev, dumpmtd, reset, ledspd900052, ledfdx900052, ledact900052, ledcol, ledspd, ledfdx, ledact, gpioread, stackdemo, gpioid, i2cinit, i2cw, i2cr, nvram, set, sleep, loop, eraseflash, flash, memtest, f, e, d, u, reserve, autoboot, batch, go, boot, load, save, ttcp, tcp, rlogin, ping, arp, ifconfig, show, sizeenv, clearenv, unsetenv, printenv, setenv, help

Aynı seriden başka swin conf dosyalarını aldım. Bu sw e bunları nasıl aktarabilirim?

Teşekkürler

sw

Gönderildi : 05/03/2019 23:33

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7891
Üye

Merhabalar

üretici firmanın bu konudaki dokümantasyonuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

özetle yapmanız gerken tftp ile yeniden firmware/bootloader yüklemek

https://www.alliedtelesis.com/sites/default/files/documents/feature-guides/bootloader_feature_config_guide_reva.pdf

iyi çalışmalar

Gönderildi : 06/03/2019 09:18

(@pissadamm)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Sw açılışında ctrl+b veya ctrl+d bastığımda herhangi bir ekran gelmediği için bu dosyadaki işlemleri yapamıyorum.

Gönderildi : 06/03/2019 10:06

(@ahmethasim1)
Gönderiler: 3
Active Member

Merhaba,

bende de aynı sorun var Sw açılışında ctrl+b veya ctrl+d ekranı surekli donuyor flash dosyası yok elimde deneyemiyorumda yardımlarınızı rica ederim

Gönderildi : 10/01/2023 16:00

Paylaş: