Forum

Local Network '...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Local Network 'ü Wirelles olarak dağıtma Hak.

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
406 Görüntüleme
(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Sistemimde Check Point FW. var. Check pointin iç bacağı normal olarak switch'e takılı. Ben wireless sistemi de olsun istiyorum şirket içerisinde. Bir access point araya soksam performans alır mıyım? Önereceğiniz bir access point var mı? Tek katlı bir şirket , departmanlarımız var.. Her yerde sorunsuz çekmesini istiyorum.

Yardımlarınızı rica ederim.

Gönderildi : 28/04/2009 15:00

(@BilalARI)
Gönderiler: 131
Estimable Member

Ufuk merhaba ,

switch'e ap takıp sinyalin zayıf olduğu noktalarada ap takıp repeater olarak çalıştırabilirisin.

Gönderildi : 28/04/2009 15:33

(@BekirMertGULTEKIN)
Gönderiler: 231
Reputable Member

Ben firmasına göre genellikle Airties'in ürünlerini kullanıyorum. İsterseniz Mesh uygulayarak modemden repeatere kablo çekmeden modemle repeater arasında kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz. Eğer geniş bir alanda veya departmanlar arasında duvar vb gibi engeller var ise ya birden fazla repeater kullanın ya da cihazın üzerindeki anteni değiştirerek daha güçlü anten kullanın.

Gönderildi : 28/04/2009 15:35

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Aşağıda ki ürün hakkında yorumu olan varsa rica edeyim.

http://www.netsiparis.com/detay.asp?kod=13231345001

Gönderildi : 28/04/2009 17:34

(@TolgaSolmaz)
Gönderiler: 69
Trusted Member

Bir acess  point koyarsınız sinyal yükseltici aparat kullanıp sinyal gücünü yükseltirsiniz.. ve wirelles hatta ayrı bir proxy ve hergün değişicek bir şirfe sistemi veriniz (güvenlik açısından) .. isteyen yada dışardan kuruma gelen kullanıcalar olursa kullanabilirler... 

Gönderildi : 29/04/2009 19:39

Paylaş: