Forum

Wireless AP

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wireless AP

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
433 Görüntüleme
(@alperozdemir)
Gönderiler: 703
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba bu seferde ben soru soracağım 🙂 . 2000 metre karelik cam duvarlardan oluşan ofislerin bulunduğu bir alanda fiyat önemli değil ortaya koyacağım bir ap ile wireless yayın vermek istiyorum bu anlamda fiyatında önemli olmadığını düşünürsek nasıl bir AP kullanabilirim canavar tarzında birşey gerekiyor bu durumda bir arkadaşımızın postunda gördüğüm cisco 1252 ilgimi çekti cihaz önerisi olan arkadaşlar bunu söylerse sevinirim iyi çalışmalar.

Gönderildi : 07/04/2009 20:29

(@ismailcelikbas)
Gönderiler: 315
Reputable Member

airties ürünlerine de bakabilirsiniz. APler işinizi görür gibi geliyor ama firmadan telefon ile destek alabilirsiniz güzel hizmet veriyorlar.

Gönderildi : 08/04/2009 01:08

(@system.gokan)
Gönderiler: 373
Honorable Member

Merhaba AirTies AP-301 , AP-302 , AP-400 , Air 4450 denebilirsin 4450 N teknolojisi desktekliyor tabiki uygun cihazlar ile bu çözüm hem fiyat açısından hemde wireless gücü bakımdan oldukça iyi artı olarak 7/24 destek veriliyor. Üründe herhangi bir arza durumunda değişiyorlar ve bu işlemler son kullnıcıda onbeş dakika sürüyor. 🙂 Oldukça iyi daha önce airties ürünleri ile çalıştım bir otel bütün katlarında bu teknoloji kullanarak wireless ağ yaydık. ikinci olarak Zyxel g-570s var buda oldukça iyi bir ürün daha test edemedim ama oldukça iyi ürünler çıkaran zyxel illaki doyurucu özeliklere sahiptir diye düşünüyorum. Ve birde sizden bir isteğim olucak eğer zyxel veya cisco alırsanız buraya performasn ile ilgili bilgiler yazarsanız çok sevinirim çünkü hem bilmediğimiz bu iki ürünü sahenizde test yapmış gibi olucaz hemde onu alıp almamak hakkında bilgi edinmiş olucaz...

Kolay gelsin....

NOT: Hatta cisco alırsanız birde onun hakkında makale yayınlarsanız çok iyi olur. "g-570s" hakkında Mesut hocamızın bir makelesi var. http://www.cozumpark.com/blogs/network/archive/2008/03/28/zyxel-ile-access-point-kurulumu.aspx

Gönderildi : 16/04/2009 00:24

(@alperozdemir)
Gönderiler: 703
Prominent Member
Konu başlatıcı

Evet Cisco 1252 de karar kıldık kurduktan sonra yazabiliriz teşekkürler 🙂

Gönderildi : 18/04/2009 13:43

(@system.gokan)
Gönderiler: 373
Honorable Member

Tamam bekliyor olucaz teşekürler...

Gönderildi : 18/04/2009 13:54

(@Anonim)
Gönderiler: 0

motorola  symbol AP5131 ben kullandım çok memnunum.

Gönderildi : 18/04/2009 16:15

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Evet Cisco 1252 de karar kıldık kurduktan sonra yazabiliriz teşekkürler 🙂

"Makale sözünü verdin" kabül ediyoruz, haberin olsun 🙂

Kolay gelsin.

Gönderildi : 18/04/2009 18:33

Paylaş: