Forum

Gigabit Network Kab...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Gigabit Network Kablolama Önerisi

7 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
419 Görüntüleme
(@UfukKarabulut)
Gönderiler: 182
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar firmamızın altyapısını yeniliyecegiz bundan dolayı altyapıyı gigabit yapacagım ve patchpanel kullanarak daha düzenli hale getirmek istiyorum bundan dolayı patchpanel ve kablo önerilerinizi ögrenirsem sevinirim şimdiden teşekkürler

Gönderildi : 16/03/2009 00:15

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33008
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

HCS markasını tavsiye ederim

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/03/2009 04:26

(@UfukKarabulut)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Teşekkür Ederim Hakan Bey ilginize...

Gönderildi : 16/03/2009 15:43

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Düşündüğünüz işleri bir ikihafta önce yapmış bulunmaktayız. Sorularınız olursa yanıtlarım. Bende HES kablo ve HCS patch panel kullandım.

Gönderildi : 16/03/2009 15:54

(@UfukKarabulut)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Ben sistem odamız için 19'' kabin boyutunun yarısında bir kabin düşünüyorum network kablolarımızın,ve telefon patch panelleri için ama aradıgım şekilde bir kabin bulamadım kabin alabilecegimiz yada önereceginiz bir yer varmıdır ?

Gönderildi : 17/03/2009 00:14

(@saitcinar)
Gönderiler: 195
Estimable Member

Ben sistem odamız için 19'' kabin boyutunun yarısında bir kabin düşünüyorum network kablolarımızın,ve telefon patch panelleri için ama aradıgım şekilde bir kabin bulamadım kabin alabilecegimiz yada önereceginiz bir yer varmıdır ?

HES,HCS derim.

Gönderildi : 17/03/2009 00:51

(@saitcinar)
Gönderiler: 195
Estimable Member

"perpa" ya gitmenizi tavsiye ederim. fikir oluşturacak güzel şeyler ile karşılaşabilirsiniz

Gönderildi : 17/03/2009 00:51

Paylaş: