Forum

sip server yazılıml...

Bildirimler
Hepsini Temizle

sip server yazılımları

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
528 Görüntüleme
(@MahmutALTUNTAS)
Gönderiler: 29
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar

ben biraz araştırdım sip server yazılımlarını en oturaklı olanı 3cx adlı bir yazılm gibi görünüyor bu program yada önerebileceğiniz başka bir program varmı acaba tabiiki konfigurasyonunuda öğrenirsek iyi olur ....Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim...

Gönderildi : 27/11/2008 21:58

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Merhaba

Daha önce sip serverlar ile ilgilenmedim fakat tecrubelerime göre free olan bir çok sip destekli server mevcut neden böyle bir server kurmak istiyorsunuz ? Ör: Free sip server support Gizmo5

Ayrıca kendi ailenizde yada şirketinizde kullanacaksaniz kesinlikle p2p Voip kullanmanizi ve Encrypted VPN üzerinden bunu yapmanızı tavsiye ederi.

Gönderildi : 28/11/2008 17:01

(@OmerKARADENIZ)
Gönderiler: 1560
Noble Member

Ayrıca  p2p voip için linkteki cihazıda tavsiye edebilirim.

http://www.cozumpark.com/forums/thread/60440.aspx

Gönderildi : 28/11/2008 17:09

(@MahmutALTUNTAS)
Gönderiler: 29
Eminent Member
Konu başlatıcı

Öncelikle Cevabınız için çok teşekkür ederim.Şirket içinde zaten draytek adsl modem üzerinden p2p voip kullanıyoruz fakat malumunuz artık hemen heryerde koblosuz internet var bende bunu bir fırsat bilerek cep tel üzerinden ücretsiz görüşebiliriz diye düşündüm bir diğer sebebide dışarıdan şirketimizi arıyabilsinler tabii sadece izin verdiğim şirketler...hem kendimi geliştirmek hemde bu fırsatlardan yararlanmak aslında...

Gönderildi : 28/11/2008 22:10

(@eross52)
Gönderiler: 3
Active Member

slm bu sip server ile ilgilidaha detaydı bir bilgi alabilirmiyiz acaba voıp icinde mümkünse??

Gönderildi : 28/09/2011 20:36

Paylaş: