Forum

Ruijie Nasıl Bir Ma...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ruijie Nasıl Bir Markadır?

Harun Adıvar
(@harunadivar)
Üye

Merhabalar,
   Ruijie marka switchler ve network ürünleri hakkında bilgi sahibi olan ya da bu konuda bilgi sahibi olan birileri var mıdır? Bildiğim kadarıyla Türkiye pazarına yeni girmeye çalışan bir Çin markası ama tatmin edici bir bilgiye ulaşamadım. Switch komutlarının yüzde 99 cisco ile benzer olduğundan bahsediyorlar ama emin olamadım.

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 29/06/2017 17:18
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba,

Bütçeniz nedir bilmiyorum ama mümkünse bulaşmayın derim. Aruba, Cisco gibi ürünler varken bu ürünler sizi üzer. Ama dersiniz ki benim bütçem sınırlı o zamanda yine kendini kanıtlamış, yıllardır TR de olan, foruma sorsanız cevap alabileceğiniz, forumu bırakın herhangi bir danışmanlık firmasına gitseniz projesyonel destek alabileceğiniz ürünler kullanın.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/06/2017 17:22
Harun Adıvar
(@harunadivar)
Üye

teşekkür ederim hocam vakit ayırıp cevapladığınız için.

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 29/06/2017 18:02
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Rica ederim, tabiki yeni ürünlere fırsat vermek lazım ama ana omurgada değil, bir kaç tane alırsın daha önemsiz yerlerde denesin beğenirsin sorun yok ama ana omurgaya direkt almamak lazım.

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/06/2017 18:04
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Kıdemli Üye Yönetici

Merhaba arkadaşlar, bu ürün hakkında bir bilgilendirme geldi, bende yayınlamanın doğru olduğunu düşündüğüm gibi buradan yayınlıyorum;

Evet ürünü hiç duymadım ama yurt dışında kendini kanıtlamış bir ürünmüş, durum aşağıdaki gibi;

Alibaba, Tencent, Foxconn, Baidu gibi firmaların datacenter switchleri Ruijie. Çin'de WLAN 'da 1. sırada, Çin'de tercih edilen ilk 3 markadan biri, Dünya'nın en büyük bankası ve en büyük sigorta şirketi Ruijie kullanıyor. Çinde eğitim sektöründe son 9 yıldır pazar lideri yine Ruijie.

Not: Yukarıdaki bilgiler ve rakamlar doğru olmayabilir, üreticinin kendisinin benim ile paylaştığı bilgiyi aynen bende paylaşıyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/07/2017 20:54
Paylaş: