Forum

Huawei HG658 V2 Sup...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Huawei HG658 V2 Superonline Modemde Hız Sınırlandırma

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
4,564 Görüntüleme
(@OlcayHAMAMCI)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar superonline 24mbit 75gb adil kullanım kotası olan paketim var. Komşumuzun binasında port sıkıntısı varmış ve internetimi port açılana kadar kullanmak istedi ben de komşumuzu kırmadım. Şöyle bir sıkıntım oluştu interneti sonuna kadar sömürüyor. Bu modemin sanırım hız sınırlama özelliği var ama bunu nasıl yapabileceğimi bulamadım. Her yeri araştırdım ama bir türlü sorunumu çözemedim. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Komşuma internet sitelerinde gezebiilecek kadar bir hız vermek istiyorum.

Gönderildi : 25/11/2016 14:19

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba arkadaşlar superonline 24mbit 75gb adil kullanım kotası olan paketim var. Komşumuzun binasında port sıkıntısı varmış ve internetimi port açılana kadar kullanmak istedi ben de komşumuzu kırmadım. Şöyle bir sıkıntım oluştu interneti sonuna kadar sömürüyor. Bu modemin sanırım hız sınırlama özelliği var ama bunu nasıl yapabileceğimi bulamadım. Her yeri araştırdım ama bir türlü sorunumu çözemedim. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Komşuma internet sitelerinde gezebiilecek kadar bir hız vermek istiyorum.

Sayfa 19-20 user guide. Pek başarılı birşey değil gibi ama ev kullanıcısının işini görecek gibi.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwi3iMT71cPQAhXHcBoKHZ8SDwwQFggeMAA&url=http%3A%2F%2Fdownload-c.huawei.com%2Fdownload%2FdownloadCenter%3FdownloadId%3D53527%26version%3D166948%26siteCode%3Dworldwide&usg=AFQjCNG6ZTv1FZFwr_B2fAD9Sg6qz_OXFw&sig2=QdRrvs_94sxXHBYqM3aCdw

Gönderildi : 25/11/2016 15:54

(@OlcayHAMAMCI)
Gönderiler: 14
Eminent Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim o menüye baktığımda ebeveyn kontrolu vardı sadece tekrardan bi kontrol edicem

Gönderildi : 25/11/2016 17:07

Paylaş: