Forum

Firewall kurulum ya...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Firewall kurulum yardım

8 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
528 Görüntüleme
(@burakyolcu)
Gönderiler: 70
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herseye iyi günler iyi çalışmalar sektörde yeniyim zyxel firewall kurulumunu  öğrenmek istiyorum izlediğim videolar genelde parça parça olduğu için çok şeyi karıştırıyorum sıfırdan bir iş yeri için firewall nasıl kurulur ayarlamalar nerden başlar bununla ilgili yardımcı olursanız çok makbule geçer lütfen yardım 🙁

Gönderildi : 18/05/2016 15:09

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Lütfen kurallar gereği post içerisindeki yazıların puntolarına dikkat ediniz ve düzenleyiniz. Cihazınızın tam marka ve modeli nedir?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/05/2016 16:04

(@burakyolcu)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Lütfen kurallar gereği post içerisindeki yazıların puntolarına dikkat ediniz ve düzenleyiniz. Cihazınızın tam marka ve modeli nedir?

zyxel zywall usg 50

Gönderildi : 18/05/2016 17:43

(@burakyolcu)
Estimable Member
Konu başlatıcı

üstatlarım bir yardımcı olsanız 🙁

Gönderildi : 18/05/2016 18:52

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

Burak bey, son cevabınızdan önceki, sorunuzu 1 saat 10 dk önce iletmişsiniz.

bu kadar hızlı destek istiyorsanız, ticari olarak destek almanız, sizin adınıza daha doğru olabilir.

sorunuza gelince, zywall kullanmamakla birlikte, aşağıdaki linkler yardımcı olacaktır.

ek olarak, portal üzerinde makaleler haricinde, sıfırdan kurulum desteği almanız zor.

herhangi bir tecrübeniz yok ise, firewall terimlerinden başlamanızı tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=xRRvo55Al1o

https://www.youtube.com/watch?v=PjN8I2p8vnI

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/05/2016 18:59

(@haticekara)
Gönderiler: 225
Reputable Member

ftp://ftp.zyxel.com.tr/Teknik_Dokumanlar/ZyWALL/ZyWALL_ZLD2.20/USG100/ZyWALL_USG_100_Kurulumu.pdf

Kendi sitesinde kurulumla ilgili yazı var. Bakabilirsiniz

Gönderildi : 18/05/2016 19:01

(@burakyolcu)
Estimable Member
Konu başlatıcı

teşekkürler yardımlarınız için

Gönderildi : 18/05/2016 20:25

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

İçerisinde wizard olmalı bu yönde ilerleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 08/07/2016 12:23

Paylaş: