Forum

Vekil Sunucu Ayarla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Vekil Sunucu Ayarlaması Olmayan Bir Programda Vekil Sunucu Ayarlama

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
490 Görüntüleme
(@sefaakbburda)
Gönderiler: 23
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Başlıkta da belirttiğim gibi vekil sunucu ayarı olmayan bir programda vekil sunucu ayarlamak istiyor. Eski bir program vardı ama aradım taradım bulamadım. Programa exe dosyasını tanıtıp ayarlar üzerinden de vekil sunucu ayarlaması yapıyorduk, sonrasında programı çalıştırdığımız zaman bu vekil sunucu üzerinden bağlanıyordu.

Birkaç gündür internetten indirdiğim 5-10 tane programı ayrıntılı bir şekilde test ettim fakat istediğim sonuca ulaşamadım. Program ayarlarından vekil sunucu eklediğim zaman bence ilk olarak ayarladığım sunucuya ulaşmaya çalışıyor, eğer ulaşamazsa sistem proxy ayarlarını kullanıyor. (Bunu da nereden anladım bir 5 saniye kadar geç açıyor web sayfasını. Eski haline alınca hemen bağlanıyor.) Ben böyle değil direkt olarak "sadece" ayarladığım sunucuya bağlanmasını istiyorum. 

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Gönderildi : 28/04/2016 01:35

(@turancoskun)
Gönderiler: 4100
Üye

merhaba,

uygulama tarafında proxy kullanmanızı ilginç olmakla birlikte, proxycap işinizi görebilir.

proxycap screenshot

proxycap download

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/04/2016 02:24

Paylaş: