Forum

Çoklu access p...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Çoklu access point ile roaming problemi

23 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
4,593 Görüntüleme
(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Bu cihazlar için yeni bir SSID açıp şifrelemesini WPA yaparmısın belkide donanımın WPA2 alarjisi vardır.

Merhaba

Hepsini Wpa yaptım artık kopmuyor, fakat diğer kata geçtiğinde diğer Ap'ye bağlanmakta zorlanıyor,sınırlı bağlantıya geçiyor bu seferde?

Cihazların güçlerni iyi ayarlamak lazım. 

Gönderildi : 17/06/2014 18:13

(@MehmetDEMiRBEK)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

Bu cihazlar için yeni bir SSID açıp şifrelemesini WPA yaparmısın belkide donanımın WPA2 alarjisi vardır.

Merhaba

Hepsini Wpa yaptım artık kopmuyor, fakat diğer kata geçtiğinde diğer Ap'ye bağlanmakta zorlanıyor,sınırlı bağlantıya geçiyor bu seferde?

Bu Tp-link'ler ömrümden ömür çaldı desem yeridir 🙂

Pc önünde duran acces point'e bağlanmaz gider diğer kat'taki Ap'ye bağlanır mı? hiç anlamış değilim 🙂

Ap bir şekilde kendisine bağlanılmasına izin vermiyor, ya ip vermiyor yada başka bir şey.

8 den fazla bağlantı oluyor kaldırmıyor mu acaba diye düşünmeye başladım..

Ve arada birde kilitlenme cabası.. Kanaldan olma ihtimalı varmıdır Ertan Bey?

Gönderildi : 19/06/2014 16:42

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Sanmıyorum muhtemelen cihazın kendi sistemi en fazla o kadar kullanıcıya destek veriyordur.

Gönderildi : 19/06/2014 17:09

(@utkanizmit)
Gönderiler: 23
Eminent Member

Merhaba

Bu Tp-link'ler ömrümden ömür çaldı desem yeridir 🙂

Pc önünde duran acces point'e bağlanmaz gider diğer kat'taki Ap'ye bağlanır mı? hiç anlamış değilim 🙂

Ap bir şekilde kendisine bağlanılmasına izin vermiyor, ya ip vermiyor yada başka bir şey.

8 den fazla bağlantı oluyor kaldırmıyor mu acaba diye düşünmeye başladım..

Ve arada birde kilitlenme cabası.. Kanaldan olma ihtimalı varmıdır Ertan Bey?

kendini yorma o cihazlarda tp-link yazılımını kullandığın sürece saçını başını yolmaya devam edersin.

yaşadığın problem cihazların kendi yazılımının yetersiz olması.

cihazların dd-wrt destekli ve dd-wrt ile o cihazlarla yapamayacağın hiçbirşey yok. kaldıki cihazlar donanım olarak da fena diil.

şu siteyi bi incele. http://www.dd-wrt.com/site/index

Gönderildi : 29/07/2014 04:08

Sayfa 2 / 2
Paylaş: