Forum

VPN Hakkında Ö...

Bildirimler
Hepsini Temizle

VPN Hakkında Öneri Verebilir Misiniz?

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
366 Görüntüleme
(@AygunGONLUSEN)
Gönderiler: 12
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Çalışmış olduğum şirkete VPN sistemi kurmak istiyorum. Şu an adsl kullanıyoruz fiber internete de geçiş yapacağım. İnterneti Süper Online üzerinden almak istiyorum. Süper Online VPN Hizmeti de sağlıyor. Sizce Süper Online'ın VPN Hizmeti Fiyat/Kalite açısından nasıl? Sadece Kerio VPN gibi yazılımlar kullansam olur mu? Kısacası uygun ve kaliteli bir çözüm gerekiyor.

Şu anda 4 merkezimiz var. Şirket lojistik işi ile meşgul. Öngörülü davranacak olursak 3-4 ay içerisinde toplam bilgisayar sayısı 50-60'ı bulur.

Önerilerinizi Bekliyorum. 

Teşekkür Ederim. 

Gönderildi : 15/04/2014 12:02

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Fiyat konusunda bilgim olmamakla birlikte çok sayıda şubesi olan ve superonline mpls yapısını kullanan eski müşterilerim mevcut

süperonline tarafında hicbir sorun ile karşılaşmadıklarını söylüyorlar 

Gönderildi : 15/04/2014 12:11

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Sistem önünde bir utm var mı? Benim yapımda forti var ve ücretsiz vpn yapabiliyorum.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 15/04/2014 14:41

(@MehmetSen)
Gönderiler: 6
Active Member

Superonline fiyatlarını bilmiyorum, fakat çalıştığım şirket PureVPN diye bir şirketin kurumsal paketlerinden kullanıyor. Bilgisayar/hesap sayısına göre fiyatlandırmaları var, sitelerinde bulabilirsiniz: http://www.purevpn.com/business-vpn.php

Gönderildi : 26/05/2014 23:01

Paylaş: