Forum

Load Balance Cihazı

Bildirimler
Hepsini Temizle

Load Balance Cihazı

7 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
438 Görüntüleme
(@ibrahimDOGAN)
Gönderiler: 261
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Birden fazla hattın tek cihazda çalışmasını sağlayacak bir alternatif cihaz lazım. Bağlantı şekli olarak NN ghdsl-vaeghdsl, vaeghdsl-adsl, adsl-adsl

Bu şekildeki bağlantıları sağlıklı yapabileceğim cihazlara ihtiyacım var. Kullanıcıların ve bilgisi olanların önerilerini bekliyorum 

Gönderildi : 14/11/2013 15:41

(@AyhanKOSOGLU)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Selamlar ;

http://www.draytektr.com/ bu link altındaki cihazlar arasında işinizi görecek bir çok alternatif cihaz ve teknik özelliklerini bulabilirsiniz.

Gönderildi : 14/11/2013 16:54

(@ibrahimDOGAN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Ayhan Hocam bilgi için tesekkurler. sahsen önerebileceğin bir model varmı. Operasyon geniş olduğundan çoklu bir alım söz konusu

Gönderildi : 14/11/2013 17:00

(@AyhanKOSOGLU)
Gönderiler: 112
Estimable Member

İbrahim hocam Draytek Vigor 3120 bu ürünü kullandım sorunsuz bir cihaz ama bana sorarsanız direk firma ile sistem yapısını paylaşarak cihaz önerisi alın derim. Çok daha nokta atışı önerileri olacaktır.

Gönderildi : 14/11/2013 17:03

(@ibrahimDOGAN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Ayhan Hocam bilgi için teşekkürler. Biraz inceleyerek demo cihaz istemekte fayda var.

Gönderildi : 14/11/2013 17:07

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

Merhaba,

Birden fazla hattın tek cihazda çalışmasını sağlayacak bir alternatif cihaz lazım. Bağlantı şekli olarak NN ghdsl-vaeghdsl, vaeghdsl-adsl, adsl-adsl

Bu şekildeki bağlantıları sağlıklı yapabileceğim cihazlara ihtiyacım var. Kullanıcıların ve bilgisi olanların önerilerini bekliyorum 

DrayTek 2850+3100 şeklinde olacak cihazlar bu iki modelden 2850 ADS+VDSL destekler birde WAN portu var oraya da DrayTek 3100 bridge olarak takılacak bu şekilde iki cihaz üç farklı hat sistemini destekleyecektir DrayTek 2850 cihazı aynı zamanda 3g/4g hatta bağlanabilir bu sayede kablolu iki yapıp aktif aktif olarak yada aktif pasif olarak kablosuz bir yapı ile desteklenebilir.

Gönderildi : 15/11/2013 03:59

(@ibrahimDOGAN)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Bu modelleri incelemekte fayda var. Teşekkürler

Gönderildi : 15/11/2013 12:15

Paylaş: