Forum

draytek 2850n ile f...

Bildirimler
Hepsini Temizle

draytek 2850n ile farklı internet hatlarını farklı ssid ile yayın yaptırmak?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
401 Görüntüleme
(@hasandemirayak)
Gönderiler: 36
Trusted Member
Konu başlatıcı

draytek 2850n ile balance yapıyoruz.biri ttnet bir diğeri ise başka bir modem üzerinden gelen internet ile. benim yapmak istediğim kablosuz yayın olan ssid1 ile ttnet bağlantısını, diğer modem den gelen interneti de ssid2 den yayın yaptırmak istiyorum. bu mümkün müdür?
Diğer sorum ise şöyle:
mevcut ttnet bağlantısını ssid1 üzerinden yayın yaptırıyorum.yakın çevremde bulunan AP ye bağlanıp bu yayını da ssid3 üzerinden yayın yaptırmak istiyorum. 
ssid1,ssid2,ssid3... farklı ssid gruplarından farklı internetleri yayın yaptırabilir miyim?mümkünse nasıl yapılır? yardımcı olabilir misiniz?

Gönderildi : 13/03/2013 01:44

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

draytek 2850n ile balance yapıyoruz.biri ttnet bir diğeri ise başka bir modem üzerinden gelen internet ile. benim yapmak istediğim kablosuz yayın olan ssid1 ile ttnet bağlantısını, diğer modem den gelen interneti de ssid2 den yayın yaptırmak istiyorum. bu mümkün müdür?
Diğer sorum ise şöyle:
mevcut ttnet bağlantısını ssid1 üzerinden yayın yaptırıyorum.yakın çevremde bulunan AP ye bağlanıp bu yayını da ssid3 üzerinden yayın yaptırmak istiyorum. 
ssid1,ssid2,ssid3... farklı ssid gruplarından farklı internetleri yayın yaptırabilir miyim?mümkünse nasıl yapılır? yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar,

Mümkündür, http://www.simet.com.tr/index.cfm?fuseaction=objects2.detail_content&cid=1111 ilgili linki dikkatlice okuyunuz lütfen ayrıca cihazın yeni özelliklerini açmak ve performansını arttırmak için ftp://ftp.simet.com.tr/10_TEKNIK_SERVIS/DrayTek2850/v2850001_r34240.all ilgili yazılımı cihazınıza yükleyiniz.

Gönderildi : 13/03/2013 17:02

Paylaş: