Forum

Türkiye'de hot...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Türkiye'de hotspot servisi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
452 Görüntüleme
(@OsmanArslantas)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

Öncelikle selam herkese

Türkiyede türk telekom dışında hospot internet servisi veren kuruluş yok bildiğim kadarı ile turk telekomun fiyatları ise malum.

orta büyüklükteki bir şehir için Hotspot servisi kurmak ne kadar mantıklı olur sizce? ve de bunun maaliyeti ne kadar olabilir. ?

ben 200.000 ytl yi gözden çıkardım. sizce ne kadar olur?

yanlış yere açtıysam konuyu kusura bakmayın...

Gönderildi : 03/08/2008 16:56

(@rahmidilli)
Gönderiler: 2458
Famed Member

Merhabalar,

Hotspot kurulumu ile ilgili program daha önce bu linkte konuşulmuştu http://cozumpark.com/forums/thread/14737.aspx

Program isimlerini vs. buradan bakabilirsiniz. Misal sizin adsl veya gsdsl herhangi bir internet bağlantınız var bunu wireless ile local'a kurulan yazılımlarla authantication'ını ttnet veya hizmetin alındığı yerde sağlayıp (ücretlendirme vs. işlerini halledip) internete bağlamış oluyorsunuz. Yol gösterme açısından; ttnet ile görüşüp ttnet hotspot olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor? şeklinde soruşturup gerekli bilgi rahatlıkla alınabilir kanaatindeyim. Bu şekilde merkezi yerlerde(veya kapsamak istediğiniz yerlerde) kablosuz internet hizmeti zaten mevcut bulunan yerlerle irtibata geçip bağlantı kullanım bedelininden kar verme şeklinde bir çözüme ulaşılabilir.

Gönderildi : 04/08/2008 02:33

Paylaş: