Forum

lease line modem

Bildirimler
Hepsini Temizle

lease line modem

10 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
453 Görüntüleme
(@AliVURAL)
Gönderiler: 357
Honorable Member
Konu başlatıcı

selam,

4mb LL internet bağlantısı için hangi marka ve model MODEM önerebilirsiniz?

teşekkürler

Gönderildi : 01/07/2008 13:08

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

Tellabs 8110 Ctu-s kullanıyorum bi müşterimde. Memnunum

Gönderildi : 01/07/2008 13:22

(@AliVURAL)
Honorable Member
Konu başlatıcı

şu anki bağlantı zaten 2mb LL ve tellabs 8110 ctu-s ile sonlanıyo, amacım hattı 4 mb e çıkarmak ve tellabs 8110 ctu-s modem de 2mb' ten fazlasını desteklemediği için destekleyeni öğrenmek için post açtım. 

ancak biraz araştırınca kiralık hatlarda max bandwith in zaten 2 mb olduğunu öğrendim 🙂

böylece illa LL olacaksa yapabileceğim tek şey yeni bir 2mb LL kiralık hat alarak onu da yine tellabs 8110 ctu-s ile sonlandırmak olucak sanırım

teşekkürler 🙂

Gönderildi : 01/07/2008 13:48

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Metro maliyetlerini araştırın derim.

Gönderildi : 01/07/2008 16:48

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba ;

Size vereceklerı yenı devrenın New Bridge mı Tellabs mı oldugunu kesınlestırmeden  modem almamanızı onerırım gercı aynı bolgeye alcagınız ıcın Tellabs devre olacaktır ama  bence TT her zaman suprızlere acıktır 🙂

Teşekkürler.

şu anki bağlantı zaten 2mb LL ve tellabs 8110 ctu-s ile sonlanıyo, amacım hattı 4 mb e çıkarmak ve tellabs 8110 ctu-s modem de 2mb' ten fazlasını desteklemediği için destekleyeni öğrenmek için post açtım. 

ancak biraz araştırınca kiralık hatlarda max bandwith in zaten 2 mb olduğunu öğrendim 🙂

böylece illa LL olacaksa yapabileceğim tek şey yeni bir 2mb LL kiralık hat alarak onu da yine tellabs 8110 ctu-s ile sonlandırmak olucak sanırım

teşekkürler 🙂

Gönderildi : 01/07/2008 19:02

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

kiralık hatlar için maksimum 4554 kbps hızında bağlantı imkanı sağlar

yani destekliyor.

Gönderildi : 01/07/2008 19:09

(@alperozdemir)
Gönderiler: 703
Prominent Member

kiralık hatlarda bakır kablolama üzerinden max 2 mb desteklediğini geçen bir müşterimde telekom ile uzun görüşmeler sonucunda öğrendim bende telekomun yalancısıyım 🙂

Gönderildi : 02/07/2008 13:40

(@ismailcelikbas)
Gönderiler: 315
Reputable Member

tellabs 8110 ctu-s modemler kaliteli ve kullanışlılar güzel seçim

Tedaş bünyesi merkez bina ve 13 ilçede bu modemler mevcut.

Gönderildi : 02/07/2008 21:14

(@AliVURAL)
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ;

Size vereceklerı yenı devrenın New Bridge mı Tellabs mı oldugunu kesınlestırmeden  modem almamanızı onerırım gercı aynı bolgeye alcagınız ıcın Tellabs devre olacaktır ama  bence TT her zaman suprızlere acıktır 🙂

Teşekkürler.

teşekkürler 🙂

selam,

Cumhur bey, bu bildiğim bir şeydi fakat unutmuşum, çok haklısın, hatırlattığın için teşekkürler

Gönderildi : 08/07/2008 16:18

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba ;

Rica ederım ve umarım Tellabs devre vermezler 🙂

Merhaba ;

Teşekkürler.

teşekkürler 🙂

selam,

Cumhur bey, bu bildiğim bir şeydi fakat unutmuşum, çok haklısın, hatırlattığın için teşekkürler

Gönderildi : 09/07/2008 07:18

Paylaş: