Forum

8 portluk switch

Bildirimler
Hepsini Temizle

8 portluk switch

7 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
422 Görüntüleme
(@ugurpek)
Gönderiler: 272
Reputable Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar evdeki modemden aldığım port sayısını arttırmak için 8 portluk swtich almayı düşünüyorum . sizin tavsiyeleriniz nedir. ve bildiğiniz sağlam marka cihaz varsa link atabilirmisiniz?

Gönderildi : 15/06/2011 01:36

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Selam Uğur iyi ve eko switch düşünüyorsan cnet,3com işini görür bence.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 15/06/2011 01:38

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

arkadaşlar evdeki modemden aldığım port sayısını arttırmak için 8 portluk swtich almayı düşünüyorum . sizin tavsiyeleriniz nedir. ve bildiğiniz sağlam marka cihaz varsa link atabilirmisiniz?

Bu katogoride marka pek önemli değil. Gigabit olan herhangi bir switchi kullanabilirsiniz. Alırken dikkat edeceğiniz husus soğutma ve sıcakta şişme olmaması adına aliminyum kasası olan br cihaz tercih etmeniz olacaktır.

Gönderildi : 15/06/2011 02:03

(@ugurpek)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Selam Uğur iyi ve eko switch düşünüyorsan cnet,3com işini görür bence.
Saygılarımla.

Rıza hocam selam, tamam bu ürünleri bir inceleyeyim teşekkür ediyorum.

Gönderildi : 15/06/2011 02:25

(@ugurpek)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Bu katogoride marka pek önemli değil. Gigabit olan herhangi bir switchi kullanabilirsiniz. Alırken dikkat edeceğiniz husus soğutma ve sıcakta şişme olmaması adına aliminyum kasası olan br cihaz tercih etmeniz olacaktır.

Ertan hocam verdiginiz bilgiler için teşekkürler.

Selamlar.

Gönderildi : 15/06/2011 02:27

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Ertan hocam verdiginiz bilgiler için teşekkürler.

Selamlar.

Uğur merhaba,

3 com kullan derim. Şirketlerde bizler kullanırken dahi sorun çıkarmıyorsa evde hiç çıkarmaz neredeyse.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 16/06/2011 18:31

(@CengizFilizler)
Gönderiler: 88
Estimable Member

3Com veya ZyXEL kullan iyi sorunsuz calisirlar.

Gönderildi : 16/06/2011 19:11

Paylaş: