8 portluk switch

Bildirimler
Hepsini Temizle

8 portluk switch  

RSS
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

arkadaşlar evdeki modemden aldığım port sayısını arttırmak için 8 portluk swtich almayı düşünüyorum . sizin tavsiyeleriniz nedir. ve bildiğiniz sağlam marka cihaz varsa link atabilirmisiniz?

Alıntı
Gönderildi : 15/06/2011 01:36
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Selam Uğur iyi ve eko switch düşünüyorsan cnet,3com işini görür bence.
Saygılarımla.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/06/2011 01:38
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="ugur pek"]arkadaşlar evdeki modemden aldığım port sayısını arttırmak için 8 portluk swtich almayı düşünüyorum . sizin tavsiyeleriniz nedir. ve bildiğiniz sağlam marka cihaz varsa link atabilirmisiniz?[/quote]

Bu katogoride marka pek önemli değil. Gigabit olan herhangi bir switchi kullanabilirsiniz. Alırken dikkat edeceğiniz husus soğutma ve sıcakta şişme olmaması adına aliminyum kasası olan br cihaz tercih etmeniz olacaktır.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/06/2011 02:03
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

[quote user="Rıza SAHAN"]Selam Uğur iyi ve eko switch düşünüyorsan cnet,3com işini görür bence.
Saygılarımla.[/quote]

Rıza hocam selam, tamam bu ürünleri bir inceleyeyim teşekkür ediyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/06/2011 02:25
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

[quote user="Ertan ERBEK"]

[quote user="ugur pek"]arkadaşlar evdeki modemden aldığım port sayısını arttırmak için 8 portluk swtich almayı düşünüyorum . sizin tavsiyeleriniz nedir. ve bildiğiniz sağlam marka cihaz varsa link atabilirmisiniz?[/quote]

Bu katogoride marka pek önemli değil. Gigabit olan herhangi bir switchi kullanabilirsiniz. Alırken dikkat edeceğiniz husus soğutma ve sıcakta şişme olmaması adına aliminyum kasası olan br cihaz tercih etmeniz olacaktır.

[/quote]

Ertan hocam verdiginiz bilgiler için teşekkürler.

Selamlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 15/06/2011 02:27
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

[quote user="ugur pek"][quote user="Ertan ERBEK"]

[/quote]

Ertan hocam verdiginiz bilgiler için teşekkürler.

Selamlar.

[/quote]

Uğur merhaba,

3 com kullan derim. Şirketlerde bizler kullanırken dahi sorun çıkarmıyorsa evde hiç çıkarmaz neredeyse.

Keyifli çalışmalar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/06/2011 18:31
CengizFilizler
(@CengizFilizler)
Üye

3Com veya ZyXEL kullan iyi sorunsuz calisirlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/06/2011 19:11
Paylaş: