Forum

interneti ev sahini...

Bildirimler
Hepsini Temizle

interneti ev sahinimle paylaşıyorum ama pişmanım

7 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
356 Görüntüleme
(@bedrettin)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar ev sahibim benden inrenet istedi ama verdikten sonra kendi intenetimden zevk alam oldum.çünkü ne youtubeden müzik dinleyebiliyorum ne dizi film izleyebiliyorum. onun intenet hızını yada bant genişliğini sınırlama imkanım varmı? acil yardım lütfen.... modemim tp-link

Gönderildi : 27/02/2011 08:48

(@DoganKIRDEMiR)
Gönderiler: 315
Reputable Member

Mehaba..

Bandwidth Management ile istediğiniz limitleri ayarlıya bilirsiniz. Yada kablosuz ağlarda hız limitleri var buda işinize yarıya bilir. Modem ınızın  ara yüzüden kontrol edebilirsiniz.

Saygılarımla. 

Gönderildi : 27/02/2011 14:30

(@ilyasYILDIZ)
Gönderiler: 441
Honorable Member

Merhaba ,

Bireysel internetiniz komşunuzla paylaşmanız yasalar gereği uygun değildir , açıkçası bunu burda ibra ediyor olmanız bile aynı anlama gelmektedir.

Ev sahibinize  durum uygun bir dil ile izah edebileceğinizi düşünüyorum.

Bildiğim kadarı ile , TP-Link modem üzerinde trafic shapping bulunmamaktadır.

Gönderildi : 27/02/2011 15:25

(@CengizFilizler)
Gönderiler: 88
Estimable Member

Trafic shapping yada Bandwith Management tan haberi olmayan kullanicilarin bu forumda hele hele sistem yoneticilerinin oldugu ve bu seviyedeki bir web sitesinde , forumda ne isi var anlam veremiyorum.

Gönderildi : 27/02/2011 16:32

(@emrahyilmaz-2)
Gönderiler: 1087
Noble Member

Trafic shapping yada Bandwith Management tan haberi olmayan kullanicilarin bu forumda hele hele sistem yoneticilerinin oldugu ve bu seviyedeki bir web sitesinde , forumda ne isi var anlam veremiyorum.

Çözümpark'ın, uzmanların uzmanlara yardım ettiği ya da sohbet edeceği bir forum değil, kim ne seviyede olursa olsun, sorunlarına çözüm bulunacağı bir yer  olduğu kanısındayım. Burada yardım isteyen kişilere, "Sen daha şunu bilmiyorsun, bu foruma üye olup soru soramazsın" gibi bir yaklaşımda bulunmak üzücü ve şahısların öğrenme isteğini kırıcı niteliktedir.

Saygılarımla.

Gönderildi : 27/02/2011 17:25

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Cengiz bey böyle bir sonuca nasıl vardınız merak ettim doğrusu? Portalın kuruluş amacı Türkçe kaynak oluşturmak ve bu kaynaklar sadece uzmanlara yönelik olacak diye birşey de yok. Forum kurallarına uyduğu sürece isteyen istediği soruyu sorar. Kolay sorular işinize gelmiyorsa sizde bakmazsınız. Bu sebeple kategoriler oluşturulmaktadır. İlgilendiğiniz kategorileri seçebilirsiniz.

Emrah bey sizinde söylediğiniz gibi Çözümpark forum kuralları çerçevesinde üyelere yardımcı olunan bir yer. Burası sadece uzmanların üyelere değil, üyelerinde katkılarıyla gelişen bir yerdir. 1-2 cevapla öğrenme isteğiniz kırılmamalı. Portal ın kurucuları veya forum sorumluları size veya başka hiçkimseye bu tarz sorular soramazsınız demiyor. Forum kurallarında soru seviyesi şu olacak diye bir madde de yazmıyor. Bu nedenle portala genelleme yapmamanız gerekir.

Gönderildi : 27/02/2011 23:30

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Herkez herşeyi bilmez.Kimse anasının karnında öğrenmez.

Duyar,görür bir şekilde öğrenir.

Yaklaşımınız,tavrınız,üslübunuz hiç hoş değil.

CengizFilizler

Gönderildi : 28/02/2011 01:27

Paylaş: