Anasayfa » Forum

Local Network İzlem...

Bildirimler

Local Network İzleme  

RSS
Murat_İSABETLİ
(@Murat_iSABETLi)
Üye

Merhaba``

Şirket içerisinde çalışanların localde neler yaptıklarını görmek istiyorum.Kim içeride hangi paylaşıma ne zaman girdi.C$-D$ Şeklinde kim bağlantı yapıp hangi dosyalar üzerinde ne işlem yaptı gibi olayları izlemek istiyorum bunun bi yolu war mıdır.Kullandığımız sistem ISA Server

yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederin. 

Alıntı
Gönderildi : 26/02/2011 14:24
CozumPark
(@cozumpark)
Kıdemli Üye

merhabalar

network manager var sanırım bununla yapabiliyorsun diye hatırlıyorum. türk yazılımıdır. mytr idi sanırım üretici...

kolay gelsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/02/2011 14:39
Murat_İSABETLİ
(@Murat_iSABETLi)
Üye

Mumin hocam cvbınız için teşekkürler,

dediğiniz yazılımı inceledim fakat benim aradıgım o anda neler oldugunu değil geçmişte de neler olduğunuz izlemek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/02/2011 15:11
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="By.MuRaT"]

Mumin hocam cvbınız için teşekkürler,

dediğiniz yazılımı inceledim fakat benim aradıgım o anda neler oldugunu değil geçmişte de neler olduğunuz izlemek.

[/quote]

Merhabalar,

Bu tür sistemleri merkezi log sistemleri yapabiliyor. Tüm sistemlerin loglarını almanız ve analiz etmeniz gerekmekte. Bu tür şeyleri yapan cihazların genel adına NAC deniyor ama çözüm olarak çok phalılar. http://www.logyonetimi.com/web/anasayfa.aspx sitesini bir ziyaret edin, belki ordaki arkadaşlar size bu konuda yardımcı olabilirler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/02/2011 01:19
ademkarahan
(@ademkarahan)
Üye

Slm Spector CNE yazılımını deneyebilirsin. İsteklerinin yanında birçok özeliği var. ben kullanıyorum. Ekran görüntülerine kadar geçmişe yönelik çok detaylı bilgi veriyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/02/2011 02:20
Paylaş: