Forum

İnternet belli aral...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

İnternet belli aralıklarla gidiyor.

 Anonim

Merhabalar.İnternet beli aralıklarla gidiyor.Modemi yeniden başlatınca 4-5 dk sonra tekrar geliyor.Acaba sorun neden kaynaklanıyor.iyi günler...

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 02/01/2010 14:46
Ahmet ALTUNTAS
(@ahmetaltuntas)
Üye

modeminizin güncel firmware update'ini yapın.Modemde sıkıntı olabilir farklı bir modemle deneyin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/01/2010 15:49
 Anonim

Modem ttnet'in ücretsiz olarak vermiş olduğu modemlerden.Üstünde isim falan yazmıyor.nasıl yapabilirim bu firmware update olayını.Yardımcı olursan memnun olucam ahmet kardeş.Teşekkürler..

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 02/01/2010 19:46
sukrukavurmaci
(@sukrukavurmaci)
Üye

başka bir modem bul  dene yine bağlantın koparsa ttnet 4440375 ara arıza kaydı açtır. Hattını kontrol etsinler Ama muhtemelen modemdendir. Çünkü bende de aynısı oluyordu.


Airties rt205 modem kullanıyorum stabil çalışıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/01/2010 20:53
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Merhaba kışın gelemsiyle sorunlu olan rasgele kazma kürek vurulan oksitelenen kabloda sorun olma olayı muhtemel.Modemde sorun var ise bölge telekomunu yada 444 0375 nosunu arayarak hatıtnızın ölçümünü yaptırın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/01/2010 20:54
 Anonim

Verdiğiniz  bilgiler için çok teşekkür ederim.Telekom'u aradım sorun olmadığını falan söylediler.Geçici olarak başka bi modem takıp denicem.bakalım sorun nerdeymiş.emeğiniz için tekrar teşekkür ederim.Hayırlı akşamlar..

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 02/01/2010 21:42
Ugur DEMIR
(@ugurdemir)
Onursal Üye

Telekom çoğu zaman sıkıntı yok diyor, ama nedense birçok sınıtıda onlardan kaynaklanmakta. Aklınızda olsun.

Keyifli çalışmalar. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/01/2010 02:36
 Anonim

Teşekkür ederim uğur bey.

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 04/01/2010 11:04
Sercan Çokyeğit
(@sercancokyegit)
Üye

aynı olayı ben Çanakkale de yazlıkta yaşadım.Telekom u abim aramış bişey yok falan demişler.Sonra ben aradım orada ki bayanlarla değil teknik den  adamlarla teknik olarak konuşunca eve gelen hattı yeniden çektiler.Adamlara bir güzel yemek ısmarlardım öbür boyu bişey olmaz artık 🙂 Tavsiyem modemi deneyin ama sorun yok deselerde sakın onlarak inanmayın.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/01/2010 17:08
ugur pek
(@ugurpek)
Üye

[quote user="Sercan Çokyeğit"]aynı olayı ben Çanakkale de yazlıkta yaşadım.Telekom u abim aramış bişey yok falan demişler.Sonra ben aradım orada ki bayanlarla değil teknik den  adamlarla teknik olarak konuşunca eve gelen hattı yeniden çektiler.Adamlara bir güzel yemek ısmarlardım öbür boyu bişey olmaz artık 🙂 Tavsiyem modemi deneyin ama sorun yok deselerde sakın onlarak inanmayın.
[/quote]


Süper ya [:)]

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/01/2010 02:28
 Anonim

Üç gündür sorun yok.Sanırım telekom kaynaklı bi poblemmiş.Herkese vermiş  olduğu bilgiler için teşekkür ederim..

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 08/01/2010 00:11
Rıza ŞAHAN
(@www-rizasahan-com)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Geri bildirim için teşekkürler.Size bir kaç öneride bulunayım.Telekom kurumsallaşma konusunda bir hayli istekli gözüküyor.Bu nedenle her kurumsal müşterisine bir müşteri temsilcisi atıyor.Bu kurumsal müşteri temsilcisi size özel olarak telini ve sürekli ulaşma imkanını sunuyor.Sizin yaşadığınız sorunla ilgili olarak o koşuşturup üzerine düşeni yerine getirmeye daha iyi hizmet sunmaya çalışıyor.Kendi müşteri temsilcinizi öğrenir şirketinize davet ederseniz size internet ve telefon görüşmeleri konusundada ajantajlı tarife bildirimi apıyor ekonomik kar sağlatıyor.


Geri bildirim için teşekkürler.

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/01/2010 00:16
Cihan ÖZTÜRK
(@CihanOZTURK)
Üye

[quote user="sportmen"]Modem ttnet'in ücretsiz olarak vermiş olduğu modemlerden.Üstünde isim falan yazmıyor.nasıl yapabilirim bu firmware update olayını.Yardımcı olursan memnun olucam ahmet kardeş.Teşekkürler..[/quote]

 

Merhaba

Modeme web arayüzünden bağlanarak marka model bilgilerini öğrenme imkanın olabilir

( Eğerki nasıl bağlancağını bilmiyorsan Başlat / çalıştır / cmd yaz  entera bas açılan komut ekranın ipconfig yaz varsayılan ağ geçidi karşısında yazan sayıları ( ip ' yi ) web sayfasına yazarak ulaşabilirsin ) Sorun telekom kaynaklı ise en azından firmware update imkanın olur

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/01/2010 00:42
Paylaş: