Forum

Networkü kablo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Networkü kablosuz yapmak

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
307 Görüntüleme
(@BulentUcar)
Gönderiler: 561
Prominent Member
Konu başlatıcı

Bazı kullanıcıların kablosuz networke ihtiyacı var. Modemi değiştirmeden ortamdaki networkü kablosuz yapmak istiyorum. Bunun için kuvvetli bir cihaz tavsiyeniz olabilir mi ?

Teşekkürler.

Gönderildi : 11/11/2009 14:45

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba ,

Ne akdar bir alanda olacak kablosuz ağ?

Şuanda 811 g standartı var zaten max 55 mbps ama n standartı için izin verildi ülkemize ne zman bu ürünler gelirinir bilinmez ama şu anda kurmak istediğiniz ağ için yinede us robotisc access point tavsiye ederim.Yazın sıcağı kışın soğuğu demeden sürekli açık bir şekilde güzelce çalışıyor 3 yıldır.Sizde alanın büyüklüğüne göre yüksek db yayabilen anten kuallnırsanız daha iyi olur.

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 11/11/2009 17:16

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Merhaba;

Airites AP-301 Kablosuz Access Point işinizi görebilir.

Gönderildi : 11/11/2009 17:16

(@BulentUcar)
Gönderiler: 561
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Ne akdar bir alanda olacak kablosuz ağ?

Şuanda 811 g standartı var zaten max 55 mbps ama n standartı için izin verildi ülkemize ne zman bu ürünler gelirinir bilinmez ama şu anda kurmak istediğiniz ağ için yinede us robotisc access point tavsiye ederim.Yazın sıcağı kışın soğuğu demeden sürekli açık bir şekilde güzelce çalışıyor 3 yıldır.Sizde alanın büyüklüğüne göre yüksek db yayabilen anten kuallnırsanız daha iyi olur.

Saygılarımla.

Teşekkürler,

Zyxell ürünü var yeni çıkan 150'lik bunu düşündüm de, anten yayımı az gibi geldi bana... 

Gönderildi : 11/11/2009 20:01

(@FatihSarikaya)
Gönderiler: 38
Eminent Member

Link SYS  -- TpLink Başka Sına Gerek Yok

Gönderildi : 31/12/2009 22:44

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Bu konu ile ilgili forum kısmında aram yapmanızı öneririm.Daha önceden bu ve buna benzer security işlemleri konuşulmuştu.

Keyifli çalışmalar. 

Gönderildi : 02/01/2010 13:11

(@FatihSarikaya)
Gönderiler: 38
Eminent Member

Tp-Link ile 3 ayrı iş yerimiz Tek bir internet kullanarak local sistem kurduk bugune kadarda bi sorun çıkmadı benim tavsiyem tp-link olur ama link sys de geniş kapsamlı bir kablosuz saglar sana

Gönderildi : 04/01/2010 00:34

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Arkadaşlar burası bu soruyu sormak için doğru yer mi ? lütfen sizlerde tecrübeli üyeler olarak bunlara dikkat edin...konuyu ilgili yere taşıyorum.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/02/2010 11:57

Paylaş: