Forum

Galaxy Ace pil şarj...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Galaxy Ace pil şarj sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
474 Görüntüleme
(@ErtugrulYALCIN)
Gönderiler: 54
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selamlar,

Samsung Galaxy Ace cep telefonumun şarjı akşama kadar zor dayanıyor, sabah şarjdan çıkartıyorum öğleden sonra şarj cihazını takın diye uyarı veriyor, ihtiyaç olduğunda ne kamera çalışıyor nede video oynatabiliyorum. Çok yoğun bir kullanım söz konusu değil, yapılandırmalar; whatsapp, e-mail (Gmail, hotmail, exchange hesabı). Telefonu samsung servisine verdim bir sorun bulamadılar. Bu konuda tavsiyeniz nedir? Yada sarjı en azından 2 gün gidecek bir akıllı telefon öneriniz var mıdır? Apple bu konuda samsunga göre nasıldır?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 16/12/2012 19:36

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

çevremde gördüğüm tüm akıllı telefonlarda durum benzer şekilde

iphone , android (çeşitli marka ve modeller ) kullanan arkadaşlarım var hepsi aynı sorundan şikayetçiler.

tabii bende 

Gönderildi : 16/12/2012 20:30

(@muratusen)
Gönderiler: 248
Reputable Member

Merhaba,

Vasvi Bey'in ilettiklerine ek olarak, özellikle Exchange ile yapılandırmalarda daha çok şarj gidiyor (push service açık olduğunda), bunun nedeni ise sunucu ile sürekli bağlantıda kalması. Push seçeneğini kapatıp manuel'e alabilirsiniz. Eğer bu da çözüm olmazsa, Samsung Galaxy S3 ya da Note/Note2 seçeneklerinden birini önerebilirim. Yalnız bu cihazlarda da sürekli kullanım yaparsanız şarj ömrü yine 1 günü geçmeyecektir.

Saygilar..

Murat 

Gönderildi : 18/12/2012 02:12

Paylaş: