Forum

iPad 3 ile çek...

Bildirimler
Hepsini Temizle

iPad 3 ile çekilen Videoyu Youtube üzerinden Facebook'a yüklemek.

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
317 Görüntüleme
(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba ;

iPad 3 ile çekilen bir video düşünün. O videonun içine girip sol üst köşede yer alan Videoyu Youtube Gönder ile youtube'a yüklüyorum. Tabii iPad ekranında Youtube bölümüne girerek Account'u aktif ettim. Bu bölüme girerek Videolarım bölümünde çektiğim ve yüklediğim videoyu görebiliyorum. Buraya kadar sorun yok.

Sonra IE kullanarak Youtube giriyorum. Youtube'da Settings - Sharing bölümünde ;

Facebook sitesi Active gözüküyor. Burda sormak istediğim, benim iPad'den Youtube'a yüklediğim videolar otomatik olarak Yotube tarafından Facebook sayfama yönlendiriliyormu. Çünkü bu bölümden onu anlıyorum ben. Videonun içine girip Sharing deyip Face'e gönder demek istemiyorum her seferinde. Yotube otomatik olarak yüklediğim videoları Facebook sayfamda yayınlasın istiyorum. Çokmu şey istiyorum 🙂

Yada böyle yapılmasını, böyle bir yönlendirmenin olup olmadığı konusunda fikri olan varmı aranızda acaba.

Saygılarımla.

Gönderildi : 06/09/2012 18:42

(@MertSert)
Gönderiler: 474
Prominent Member
Konu başlatıcı

Youtube Account Settings'e girdiğinizde ;

Channel settings - Defaults - Privacy ( Puplic ) ayarını aktif ederseniz, iPad'den çektiğiniz videoyu Youtube'a gönder dediğinizde, Youtube'a yüklenen video otomatik olarak Facebook adresinize upload edilmekte Youtube tarafından.

Channel settings - Defaults - Privacy ( Private ) ayarını aktif ederseniz Facebook'a video yüklenmiyor malasef.

Syg.

Gönderildi : 11/09/2012 01:53

Paylaş: