Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Nokia 5800

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
391 Görüntüleme
(@samilaltundal)
Gönderiler: 502
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba dün bu telefonu aldım, kullanan var ise hattım vodafone televizyon nasıl izlerim, vodafone live den izliyorum ama uygulamayı indirmek istediğimde şebeke üzerinden, telefon desteklenmiyor diyor. Bilgisi olan var ise sevinirim.

Gönderildi : 23/10/2010 17:48

(@SedatKahraman)
Gönderiler: 46
Trusted Member

444 0 542 yi arayarak vodafone live ayarlarını isteyin. Size gelecek sms de yine 1 2 3 4 koduni girerek kaydedin.

Sonrasında Menüden İnternete girerek Web i tıklayın. Devamında acılacak olan adreste mobil tv yi tıklayarak istediginiz kanalı izleyebilirsiniz.

Diyelim ki kanalı sectiniz baglanıyor diyor ama baglanmıyor. Yapacagınız diger bir şey telefonun menüsünden uygulamalardan real playere girerek sol altaki seceneklerden ayarları tıklayarak video ve akış diye 2 menü gelecek. Akışı tıklayarak Yakın kopyayı hayır diyecegiz. Şebeke olan yere girerek;

Erişim noktası Kullanımda: Vodafone Live yi seciniz
Cevirimiçi Süresi: Sınırsız
En Düşük UDP Baglantı Noktası: 6970
En Büyük UDP Baglantı Noktası: 32000 

Bu sekilde cok rahat izleyebilirsiniz.

"alıntıdır" 

Gönderildi : 23/10/2010 17:53

(@samilaltundal)
Gönderiler: 502
Prominent Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim nazik yardımınız için ama benim sorum, o şekilde bağlantı değil yani o şekil bağlanabiliyorum ama uygulamayı indiremiyorum.

Gönderildi : 23/10/2010 22:55

(@ekremcukurca)
Gönderiler: 48
Trusted Member

İş bankası mobile uygulamasına benzer şekilde bazı telefon modellerini desteklemiyor olabilir

Gönderildi : 25/10/2010 02:24

Paylaş: