Forum

Outlook Kayıtlı Şif...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Outlook Kayıtlı Şifreleri Kaldırma

7 Yazılar
5 Üyeler
2 Reactions
11.3 K Görüntüleme
(@emrgkgz03)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Outlook'da daha önce giriş yapılmış bir mail adresi var. Mail açılırken şifre kayıt edilmiş. Mail profilini kaldırıp yeni profil olarak oluşturdum. Ve microsoft office de yeniden kurulum yapmıştım. Ancak office i yeniden kurmama ve denetim masasından mail profilini kaldırmama rağmen mail adresini yazıp giriş yapmak isterken şifre sormadan otomatik olarak açılıyor. Outlook'un kaydettiği bu şifreyi ve mail adresi bilgilerini nasıl silebilirim?

Teşekkürler.

Gönderildi : 25/11/2020 03:14

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18033
_

Merhaba,

Denetim masasında Kimlik Bilgileri Yönticisi'ni kontrol edin. Belki burada kayıt edilmiş olabilir.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/11/2020 07:56

(@ceysenturk)
Gönderiler: 29
Eminent Member

Merhaba,

Denetim Masası - Kimlik Yöneticisi alanından Windows Kimlik Bilgileri sekmesinde ADAL içeren değerleri kaldırabilirsiniz. 

Kontrol edebileceğiniz diğer bir nokta ise aşağıdaki Regedit klasörünü tamamen kaldırmanız olacaktır.

Computer\HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Office\16.0\Common\Identity

Kolay gelsin.

Gönderildi : 26/11/2020 10:23

(@erdemyaglikara)
Gönderiler: 1165
Noble Member

Merhaba,

Tüm Ayarlar - Hesaplar- E-posta ayarlarından tanımlı olan mail adresleri varsa buradan da kaldırmanız gerekebilir.

Gönderildi : 26/11/2020 12:09

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33283
Illustrious Member Yönetici

Son durum nedir?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 29/11/2020 13:31

(@emrgkgz03)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Sorun çözüldü teşekkürler.

Gönderildi : 30/11/2020 02:03

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33283
Illustrious Member Yönetici

Rica ederiz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 30/11/2020 11:07

Paylaş: