Forum

Outlook gönderilmiş...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Outlook gönderilmiş ögeler kutusu boş gözüküyor

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
4,028 Görüntüleme
(@emreciksin)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

Herkese merhaba ;

Bir kaç gün öncesinde outlookta gelen kutusunda maillerimi arattığımda bulamıyordum daha sonra windowsun dizin işlemi yaptığını farkettim.daha hızlı yapması için kayıt defterinde birkaç değişiklik yaptım(bu formda tarif ediyordu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Search\Gathering Manager. De yetki değişikliği yaptım ve disable backoff degerini 1 yaptım) ertesi gün gelen kutusunda arama yapmaya başladım fakat bu seferde giden kutusundaki maillerimin hiçbiri gözükmüyor cpanel üzerinden baktığımda giden kutusundaki mailler duruyor. Bu neden olabilir acaba ?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Bu konu 12 ay önce Emre Yiğit tarafından düzenlendi

Gönderildi : 01/05/2023 20:37

(@serkanates)
Gönderiler: 1278
Üye

Mail sunucunuz nedir? Probleminizin öncelikle istemci tarafında mı yoksa sunucu tarafında mı olduğunu anlamamız gerekiyor. Normal şartlarda giden kutusunda birşey görmeyi beklemeyiz. Eğer gönderilmiş öğeler klasörünü kastediyorsanız bu durumda da gönderilmiş öğeler klasörünüz boş mu yoksa gönderilmiş öğeler klasöründe arama yaptığınızda mı sorun yaşıyorsunuz? Konuyu Microsoft Office başlığı altında açtığınız için yorum yapamadım, probleminiz hakkında daha detaylı bilgi paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.

Gönderildi : 01/05/2023 23:41

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4293
Co-Helper

Kısa çözüm profilinizi yeniden kurun.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/05/2023 21:54

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Selam, bu işlemi en az 100 kere yapmışımdır, hiç birinde böyle bir şey olmadı ki zaten ilişkili bir konu değil, yani yaptığınız işlem search servisi ile ilgili bir konu, arama servisi outlook içerisindeki mailleri silmez.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 08/05/2023 12:18

(@turkteknoloji)
Gönderiler: 44
Trusted Member

Arkadaşlar konuyu arattım ama bulamadım açılmış bir konu üzerinden devam etmek istedim. Mobil tarafından gönderilen mailler gönderilmiş klasörde kalıyor ama aynı maile sahip kullanıcı masaüstü bilgisayarında da mobilden gönderdiği maili görmek istiyor bunu nasıl yapabilirim?

Gönderildi : 27/07/2023 12:01

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, mail sunucusu nedir?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/07/2023 12:44

Paylaş: