Forum

MS Outlook Gelen Ku...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] MS Outlook Gelen Kutusu

4 Yazılar
3 Üyeler
4 Likes
2,725 Görüntüleme
(@yasingzt)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar 

elimde 40 GB civarında bi PST dosyası mevcut bu dosyadaki gelen kutusu bölümüne gelen mailleri bi tabloya (excel notepad vs) export şeklinde alabilirmiyim? 

Gönderildi : 23/08/2022 14:11

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, alamazsınız, yani alırsınız ama açamazsınız 🙂 Özetle olmayacak bir iş istiyorsunuz. Notepad veya excel gibi programlar çok yüksek boyutlu dosyaları açmak için tasarlanmamıştır.

Peki ne yapabilirsin? Önce bunu outlook' a import etmen lazım (etmeden doğrudan export eden 3.parti yazılım var mı hiç bilmiyorum çünkü uğraştığım işler değil), sonra export menüsünde "Export to a file" seçip sonrada CSV seçersen, o bölüme filtreler var, örnek ben bazen bana gelen tüm mail adreslerini almak için kullnaıyorum, orada sadece mail adresini seçtiğim için outlook içerisindeki sadece bana mail atanları excel e almış oluyorum.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/08/2022 15:46

(@zulfumehmetozcifci)
Gönderiler: 731
Prominent Member

Dosya tıklayın, yan menüden aç ve dışarı aktar diye bir menü var, oraya girip İçeri/dışarı aktarı seçiniz, dosyaya ver seçip PST olarak kaydediniz, Outlook hesaplardan dosyayı ekleyebilirsiniz; ama isterseniz PST Walker diye bir uygulama var, stabil çalışıyor tavsiye ederim.

Kişisel bir olay

Gönderildi : 23/08/2022 16:08

(@yasingzt)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

Önerileriniz işe yaradı teşekkür ederim

Gönderildi : 24/08/2022 13:35

Paylaş: