Forum

Excel dosya boyutla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Excel dosya boyutları

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
1,239 Görüntüleme
(@cetinkarli)
Gönderiler: 77
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

1,5 mb lık bir excel dosyasını tüm içeriği temizlemiş olmamıza rağmen dosya boyutu hala 1,5 mb olarak görünüyor. Dosya boyutunun boş bir excel dosyası gibi kb boyutlarına düşmesini bekliyorum ama düşmüyor. 🙂 Sizce neden düşmez? Saygılarımla

Bu konu 2 yıl önce Cetin Karlı tarafından düzenlendi

Gönderildi : 19/09/2022 07:56

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Sadece verileri alıp farklı boş bir excel üzerine yapıştırıp kaydettiğinizde durumda ne oluyor?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 24/09/2022 22:14

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4288
Co-Helper

Sorunları denetle çalıştırırsanız dosya ile ilgili detayları öğrenirsiniz.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 27/09/2022 03:36

(@cetinkarli)
Gönderiler: 77
Estimable Member
Konu başlatıcı

@www-rizasahan-com Selam, bu şekilde yaptığımda boyut kb a düşüyor. 

Gönderildi : 27/09/2022 12:12

Paylaş: