fbpx
Anasayfa » Forum

Office 365 lisan sa...

Office 365 lisan sahibi değişimi hakkında yardım  

RSS
Recep SÖNMEZ
(@RecepSONMEZ)
Üye

Arkadalar merhaba,

daha önceden kurulan office 365 linsansı bitmiş yeni lisans alamk istediğimde lisans eskiden başka bir accunta etkinleştirlmiş tabiki bu accuntu bilemiyoruz. bende yeni accunt acıp lisans aldım ama kurulu olan office programını yeni accunta uyarlıyamıyorum. lisans sahibini değiştirmiyor. nasıl değiştirebiliriz

dosyadan office hesabı diyorum orda bişey yapamıyorum

Alıntı
Gönderildi : 01/06/2017 19:19
Umit SEYHAN
(@umitseyhan)
Üye Forum Yöneticisi

Merhaba Recep Bey,

Office 365 lisanslarını Open Lisans olarak mı satın aldınız?

Bilginize.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/06/2017 01:19
Recep SÖNMEZ
(@RecepSONMEZ)
Üye

Ümit bey merhaba,

bireysel olark aldım daha önceki kullanan arkadasın lisansıda bireysel.kendi hesabımdan office indirdim üstüne kurdum ama yine onun hesabını görüyor. silip yeniden kurmak istemiyorum kurulu outlook hesapları cok sıkıntı yasıyorum sonra. sagdece lisans sahibi değiştire bilmesem yeter

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/06/2017 15:16
Umit SEYHAN
(@umitseyhan)
Üye Forum Yöneticisi

Merhaba Recep Bey,

Bu işlemi yapabilmeniz için ilk olarak web browser üzerinden eski hesap bilgileri ile oturup açıp, ofis programının kurulu olan bilgisayar listessinden ilgili bilgisayarı silmeniz. Sonrasında mevcut ofis programında sizden tekrardan etkinleştirme isteyecektir. Kendi hesap bilgilerinizi girdikten sonra işlem tamamlanmış olacaktır.

Bilginize.

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/06/2017 20:19
Recep SÖNMEZ
(@RecepSONMEZ)
Üye

sorun orda eski hesap bilgileri yok

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/06/2017 20:35
Umit SEYHAN
(@umitseyhan)
Üye Forum Yöneticisi

Merhaba Recep Bey,

O zaman Office 365'i kaldırıp, tekrar kurmanız gerekecek. Kaldırma işlemini yaparken aşağıdaki hotfix ile kaldırma işlemlerini yapabilirsiniz.

https://support.office.com/en-us/article/Uninstall-Office-from-a-PC-9dd49b83-264a-477a-8fcc-2fdf5dbf61d8?ui=en-US&rs=en-US&ad=US

Bilginize.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/06/2017 12:36
Recep SÖNMEZ
(@RecepSONMEZ)
Üye

teşekürler ümit bey

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/06/2017 19:15
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol