Forum

MS Outlook 2013 Dos...

Bildirimler
Hepsini Temizle

MS Outlook 2013 Dosya boyutu Sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
911 Görüntüleme
(@erkanceylan)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Mail ile gönderilen autocad dosyalarını açamıyorum. Sorun şu ki webmail de dosya boyutu 18Mb fakat Outlookta 14MB. Aynı dosyayı webmailden indirdiğimde açabiliyorum. Outlook ile gelen tüm dosyalar bu şekilde. 

Yardımcı olursanız sevinirim.

Gönderildi : 18/02/2016 18:19

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

https://support.microsoft.com/en-us/kb/2813269
Emin misiniz sorun başka noktadan kaynaklı olabilir 14 mb limit neye göre buldunuz?

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 18/02/2016 21:45

(@erkanceylan)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

O sayfayı bende gördüm, 10MB  üzeri dosyalarda sorun yaşıyorum. Bunu nasıl düzeltebileceğimi bulamadım henüz. Exchange hesabı kullanmıyoruz. pop kullanıyoruz.  Web mail den kaynaklı olabilir mi ? Outlookta da bununla ilgili ayar göremedim.

Teşekkür Ederim.

Gönderildi : 19/02/2016 13:54

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Outlookta bunla ilgili bir ayar yok webmail de olup pop da olmuyorsa mailhostingi sağlayan firma ile görüşün derim.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/02/2016 03:52

Paylaş: