Forum

Outlook da kişiler ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook da kişiler grubu oluşturma

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
693 Görüntüleme
(@ozguraltinel)
Gönderiler: 244
Reputable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar Outlookda oluşturduğum kişiler grubuna mail attığımda karşı tarafta sadece grup adının görünmesini istiyorum. Şuan grubun içindeki tüm mail adresleri açık gidiyor. 

Nasıl yapabilirim. 

Gönderildi : 14/11/2013 13:39

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Lüten forum kurallarını uyarak post açalım.

7. Gönderdiğiniz iletilerdeki başlıklar sorunları ifade edecek şekilde yazılmalıdır. Aksine  "çok acil, help, yardım, lütfen acil yardım vb.." başlıkları olan iletileri mümkün olduğunca kullanmayınız. Yine başlıklarda tamamı büyük harflerden oluşan sorular sormayınız. Kullandığınız takdirde, mesajınız uyarı yapılmadan silinebilir.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/11/2013 13:42

(@AyhanKOSOGLU)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Arkadaşlar Outlookda oluşturduğum kişiler grubuna mail attığımda karşı tarafta sadece grup adının görünmesini istiyorum. Şuan grubun içindeki tüm mail adresleri açık gidiyor. 

Nasıl yapabilirim. 

Selamlar

Bunun için outlook grubu yerine mail sunucunuzdan bir grup oluşturup ilgili kişileri o gruba dahil etmeniz daha net bir çözüm olacaktır.

Gönderildi : 14/11/2013 13:47

(@ozguraltinel)
Gönderiler: 244
Reputable Member
Konu başlatıcı

Ayhan Bey cevap için teşekkürler.

Onu biliyorum fakat şuan bunu Outlook üzerinde çözmem gerekiyor. Bunun bir yolu var mı? 

Gönderildi : 14/11/2013 13:57

(@AyhanKOSOGLU)
Gönderiler: 112
Estimable Member

Outloook üzerinde oluşturduğunuz gruplarda her şekilde dahil mail adresleri görünecektir.

Outlook üzerinden yaptığınız sadece belirli isimleri bir başlık altında toplamak, gönderim sırasında tek tek mail adreslerini
kullanıyor ve karşı tarafta grup içeriğini görebiliyor.

Gönderildi : 14/11/2013 14:12

Paylaş: