Forum

outlook 2010 klas&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

outlook 2010 klasörler kapalı geliyor

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
400 Görüntüleme
(@ardatasan)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar arkadaşlar.
Outlook 2010 da gelen kutumun altındaki klasörlerin
outlook ilk açtığımda açık olarak gelmesini istiyorum.

Gelen
Kutusu
==>Arda
==>Ahmet
==>Veli
==>Hayri

Gibi
açık olarak gelsinler.Ama bende şu anda

==>Gelen Kutusu
Şeklinde
açılıyor.Ben yandaki oka her seferinde tıklayarak açmak zorunda kalıyorum alt
klasörleri.

Umarım anlatabilmişimdir.

Teşekkürler

Gönderildi : 25/10/2013 18:03

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

Bu tür bir ayar olduğunu hiç görmedim. Profil sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Çalıştır kısmına Outlook /safe diyerek açar mısınız? Düzelmezse outlook profili oluşturmanızı öneririm. Eğer sorun düzelirse diğer profili silersiniz.

Gönderildi : 25/10/2013 19:19

(@ardatasan)
Active Member
Konu başlatıcı

Denedim ama değişen bir şey olmadı.Belki anlatamamışımdır diye resim eklemek istedim resimlerede bir göz atma şansınız var mı?

Bu istemediğim hali

Buda olmasını istediğim hali.En azından gelen kutusu sürekli açık gelsin.Ama olma şansı warsa "Diğer" klklasörümün altındaki "2" adlı klasörümde açık olarak görülebilirse harika olur.

Aslında aklıma acaba group policy ayarlarında b unla ilgili bişey varmıdır sorusu takılıyor ama siz üstadlara bir sorayım dedim

Gönderildi : 28/10/2013 14:21

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,
Normalde en son kapatıldığında nasıl ise o şekilde açılması gerekir. Siz profili silip tekrar oluşturdunuz mu?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/10/2013 22:40

(@ardatasan)
Active Member
Konu başlatıcı

Profili silip oluşturdum ama hiç bir faydası yok.

Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Gönderildi : 12/11/2013 18:25

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Rıza Beyin dediği gibi nasıl kapattıysanız o şekilde açılır normalde. Bende hiç öyle bir ayar görmedim bu güne kadar. İsterseniz birde SCANPST yapın bakalım sonuç değişecek mi?

Gönderildi : 12/11/2013 18:27

Paylaş: