Forum

Outlook 2007 reply ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2007 reply hatası

23 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
2,898 Görüntüleme
(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Bu durumda OABdaki adreslerle eşleşmiyor olabilir. OAB'ı update edin. Daha sonra kullanıcılarda adresbooku download edin.

Gönderildi : 04/05/2012 18:58

(@ErsinArsal)
Gönderiler: 11
Active Member

Active Directory de kullanıcı isimlerini ve soy isimlerini Türkçe yapmıştım. Sorun bundan kaynaklanıyor olabilir mi?

Gönderildi : 10/05/2012 19:26

(@ErsinArsal)
Gönderiler: 11
Active Member

Merhaba. Sorun çözüldü. Nasıl hallolduğunu şu şekilde açıklamaya çalışacağım. Outlook 2007 ve 2010 (Belki daha önceki versiyonlarda yapıyor olabilir) attığınız maillerin içeriğinde ki mail adreslerini Kişiler bölümünde Önerilen Adresler kısmında depoluyor. Daha önceden size atılmış bir iç mail var ise Exchange üzerinde kayıtlı olan kişiler ile burada kaydedilmiş olan mail adresleri çakışıyor. Ya göndermeye çalıştığınızda uyarı veripd göndermiyor (böyle olduğunda adresleri silip ortak klasörden tekrar eklemek zorunda kalıyordum) ya da size gönderilmiş bir mail ise tümünü yanıtla dediğinizde sizi de gönderilecek kısmına koyuyordu. Anlayacağınız saçma sapan hatalar veriyordu. Sorun şu şekilde düzeldi. Önerilen Adresler kısmında ki tüm iç kullanıcıları (Kendim dahil) sildim. Daha sonra garanti olsun diye Seçenekler-Posta içerisinde bulunan İleti Gönderme kısmında ki Otomatik Tamamlama Listesini Boşalt dedim. 

Gönderildi : 16/05/2012 18:08

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Geri dönüş için teşekkür ederiz.

Gönderildi : 16/05/2012 19:11

Sayfa 2 / 2
Paylaş: