Forum

Outlook 2010 Yardım

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2010 Yardım

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
335 Görüntüleme
(@murattaysung)
Gönderiler: 64
Estimable Member
Konu başlatıcı

kurumumuzda ki office programlarını 2010 sürümüne upgrade ettik, fakat şöyle bir sıkıntı oluştu. daha önce outlook'a gelen excel belgelerini açıp üzerinde değişiklik yapıp kaydedebiliyorduk, şimdi ise dosya salt okunur olarak açılıyor ve kaydetmek istediğimizde farklı kaydememiz gerektiğini belirtiyor bu nedenle persone'de homurdanmaya başladı bunun bir çözümü varmıdır?

Gönderildi : 06/06/2011 12:05

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Rica etsem postunuzu editleyerek konu başlığını forum kulları gereği değiştirerek acil ibaresini siler misiniz?

Merhaba technet üzerinde http://www.slipstick.com/tutorials/edit_docs/edit_docs_controller.swf  bu video ile işlemin nasıl yapıldığı anlatılmış umarım yararı olur.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 06/06/2011 13:47

Paylaş: