Forum

Outlook 2007 Verita...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook 2007 Veritabanı

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
524 Görüntüleme
(@S3RKAN)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Outlook 2007 veritabnın şifresi öğrenme şansımız var mı. Makınamı değiştirdim outlook açtığımda şifre soruyor. nasıl çözebilirim.

Gönderildi : 02/09/2009 13:00

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Eski bilgisayarınızıda kullandığınız outlook bir exchange server a bağlımıydı yoksa pop3 olarak şirket mail sunucusundan mail mi çekiyordunuz. Eğer Exchange e bağlı ise cache mode kullanıyormuydunuz ?

Eğer cache mode kullanıyorsanız outlook mailleri ost uzantılı bir dosya içerisinde tutar , ancak bu modu kullanmazsanız outlook verileri pst dosyalarında saklar ki normal şartlarda bu dosyayı eski bilgisayarınızdan yeni bilgisayarınıza alınca şifre sormaz tabiki eski makineniz üzerinde bu pst dosyası için bir şifre tanımlamamışsanız.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/09/2009 13:24

(@FatihDEMiR)
Gönderiler: 32
Trusted Member

PstPassword programını deneyebilir misiniz ?

Ben test amaçlı kendim denedim, şifreyi gösterdi. Hatta bir şeye daha şaşırdım, o da şu ki ben abc diye şifre verdim, meğerse arka planda 2 tane daha şifre oluştu ? Programın göstermiş olduğu diğer şifreler ile de outlook açılabildi. (Garip geldi biraz bu bana.)

Gönderildi : 06/09/2009 15:49

Paylaş: