Forum

Office 365 Enterpri...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Office 365 Enterprise E3 Kullanıcıların Kendi Şifresini Belirlemesi

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
497 Görüntüleme
(@kadirsahin)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar Office 365 Enterprise E3 lisansında yeni bir kullancı eklediğimizde bu kullanıcı ilk girişte kendi şifresini belirlemesini sağlayabiliyormuyuz.

biz bu lisansa geçmeyi düşünüyoruz fakat imceleyemedim microsoft un sitesinden trial seçeneği çalısmıyor sürekli hata veriyor.

kullanan var ise bu lisansı yeni kullancı ekleme ve ilk girişte kendi şifresini belirleme özelliğinin kısa bir videosunu atabilirmi

şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim

Gönderildi : 30/03/2019 19:06

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

https://www.cozumpark.com/ofis-365-self-servis-parola-s-f-rlama/

https://www.cozumpark.com/office-365-self-servis-parola-degistirme/

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 30/03/2019 23:25

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Forum kuralları gereği soru başlığında büyük harf olamaz. Gerekli düzenlemeyi yaptım, lütfen öncelikle forum kurallarını kontrol edin.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Rıza bu konu senin de gözünden kaçmış sanırım.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 31/03/2019 00:13

(@kadirsahin)
Eminent Member
Konu başlatıcı

merhabalar 

cevaplar için öncelikle teşekkür ederim ama benim aslında tam öğrenmek istediğim ben admin panelinden bir şifre belirlediğimde kullanıcının ilk girişte kendi şifresinin belirlemesi. bu şekilde bir özellik varmıdır.

Gönderildi : 31/03/2019 23:38

(@cumhuraltan)
Gönderiler: 703
Üye

Selamlar @kadirsahin,

Kullanıcı parolasını  sıfırlarken ilk  oturum açtığında kullanıcı parolasaını  değiştirsin seçeneğini işaretleyerek yapabilirsiniz.

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Probleminiz çözüldüğünde, Konunuzu "ÇÖZÜLDÜ" olarak işaretleyerek benzer problemi yaşayanlara yardımcı olabilirsiniz.

Gönderildi : 01/04/2019 01:38

(@kadirsahin)
Eminent Member
Konu başlatıcı

teşekkürler

Gönderildi : 01/04/2019 09:57

Paylaş: