Forum

Gelen mailler yande...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Gelen mailler yandex'e düşüyor fakat Outlook üzerine düşmüyor!

44 Yazılar
7 Üyeler
6 Likes
23.7 K Görüntüleme
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Konun sahibi gelmiş 🙂 

Evet sizin konu popüler olunca insanlar altına yorum yazdı ama ben bu soruyu aslında Ünal' a sormuştum, o da çünkü ilk bende de aynı sorun var, IMAP düzgün çalışmıyor dedi, sonra POP böyle açılır deyince, yaş 40 ama bunama mı başladı diye tek tek soruları bir daha okudum.

Mail işi pis iştir ama bu işin olmazsa olmazıdır. Bu deveyi gütmek lazım yoksa kervandan ayrılmak gerekli. Ya da bir işte çok iyi olup banka, telekom ve benzeri büyük yerlerde örnek network, güvenlik, veri tabanı, veri analisi, ISO gibi işler ile uğraşırsanız mail ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/12/2020 23:01

(@redstone)
Gönderiler: 4
Active Member

Merhabalar;

POP ayarlarını doğru yaptığım halde kurulum gerçekleşiyordu ancak mailler yine düşmüyordu. IMAP kurulumun da tüm ayarlar doğruydu ancak hata ile karşılaşıyorduk. Sonra ayarlar :> E-posta programları :> Portal şifresini açınca mail kurulumu gerçekleşti. 2-3 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.

image

Gönderildi : 26/12/2020 09:46

(@fatihcantaylan)
Gönderiler: 39
Trusted Member
Konu başlatıcı

Gönderen: @redstone

Merhabalar;

POP ayarlarını doğru yaptığım halde kurulum gerçekleşiyordu ancak mailler yine düşmüyordu. IMAP kurulumun da tüm ayarlar doğruydu ancak hata ile karşılaşıyorduk. Sonra ayarlar :> E-posta programları :> Portal şifresini açınca mail kurulumu gerçekleşti. 2-3 aydır sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.

image

yanlış hatırlıyorsam düzeltirsiniz ben bu konuyu açtığımda bu ayarlar mevcut değildi.  Sizin yaptığınız ayarları ilk kez görüyorum, ben o kadar uğraştım ki bu ayarlarla bu bölümleri görmemiş olmam çok düşük.

Gönderildi : 26/12/2020 10:39

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Neyse mantıklı bir cevap geldi sonunda.

Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 26/12/2020 12:51

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)

Gönderen: @fatihcantaylan
Gönderen: @redstone

Merhabalar;

image

yanlış hatırlıyorsam düzeltirsiniz ben bu konuyu açtığımda bu ayarlar mevcut değildi.  Sizin yaptığınız ayarları ilk kez görüyorum, ben o kadar uğraştım ki bu ayarlarla bu bölümleri görmemiş olmam çok düşük.

Olabilir belki bu ayar yenidir, yandex uzmanlık alanım değil, iyiki de değil bu arada, bu kadar dertli bir sistem 🙁

Gönderildi : 26/12/2020 12:51

(@redstone)
Gönderiler: 4
Active Member

Bende baya uğraştım pek çok foruma baktım bulamadım. En sonunda ayarlar kısmında bu portal şifresini gördüm ve aktif ettim. Daha sonrasında imap olarak mail kurulumu gerçekleştirdiğimde sıkıntısız bir şekilde kurulduğunu farkettim. Yeni kurduğum mail adreslerinde de bu ayarı mutlaka açıyorum yoksa mail kurulmuyor.

Gönderildi : 26/12/2020 15:44

Sayfa 3 / 3
Paylaş: