Forum

Merak Mail Webmail ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Merak Mail Webmail Sorunu

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
420 Görüntüleme
(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhaba hocalarım , birtürlü webmail e ulaşamıyorum adresi giriyorum ama sayfa gelmiyor dışardan mail alışverişi yapıyor mx , ptr , spf  hosta kayıtları sorunsuz , mail geliyor ama webmail e ulaşamıyorum

Gönderildi : 16/06/2014 16:20

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

Eğer sayfa hiç açılmıyorsa, kontrol ettiğiniz bölümlerin bununla alakası yok. IIS üzerinden webmail için oluşuturlan site stop durumda olmuş olabilir yada ilgili sitenin application'u durmuş olabilir sunucu üzerinden bu siteyi açınca nasıl bir ekran geliyor.

Gönderildi : 16/06/2014 18:01

(@mehmetsaityilmaz)
Noble Member
Konu başlatıcı

Eğer sayfa hiç açılmıyorsa, kontrol ettiğiniz bölümlerin bununla alakası yok. IIS üzerinden webmail için oluşuturlan site stop durumda olmuş olabilir yada ilgili sitenin application'u durmuş olabilir sunucu üzerinden bu siteyi açınca nasıl bir ekran geliyor.

hocan cname tanımlamadım acaba ondan mı ? servisler çalışıyor 

Gönderildi : 16/06/2014 21:01

(@mehmetsaityilmaz)
Noble Member
Konu başlatıcı

hocan cname tanımlamadım acaba ondan mı ? servisler çalışıyor 

sistemde iis kurulu değilmiş , şimdi kurdum sadece localhost diyince ulaşamıyorum adres girince yine ulaşamıyorum 

Gönderildi : 16/06/2014 22:34

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

Eğer kurulum esnasında yapılandırmadıysanız IIS üzerinde bir site tanımlayarak dosyaları aktarmanız gerekmektedir. 

Gönderildi : 17/06/2014 20:47

Paylaş: