Forum

Outlook hesabına ul...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook hesabına ulasılmak

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
374 Görüntüleme
(@OrhunMutlu)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Arkadaslar herkese merhaba, iyi forumlar. 

Dün bir bilgisayara format attim, atmadan önce outlook da iç dış aktarma ile yedegini aldim. 2007 kullaniyorlardi, ben 2010 office paketi kurdum. Şimdi soruna gelelim, outlook acilista mail ve sifre istedi. Hesaba 3 ayri hesaptan mailler geldigini soylediler. Sonuc olarak hatirlayamadilar, ben aldigim yedegi bir sekilde outlook icinde acmayi basardim. Eski mailler tamamda yeni mailler yok. Eski sistemi nasil olusturabiliriz? Bu arada format sirasinda eski sistemi yedeklemistim. Windows.old dosyasi mevcut elimde, outlook dosyalari da. Simdiden herkese tesekkurler.

Gönderildi : 11/02/2014 16:24

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33007
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Soru çok karışık olmuş.

Outlook PST dosyanız var, bunu yeni Outlook programına import ettiniz, mailler geldi, şifre sorma noktası ise hesaplar için herhalde değil mi? yani pop3 mü bağlı muhtemel öyle, adamlar mail adresleri için şifrelerini bilmiyorlar. Sorun değil mail hizmeti aldığınız yerden şifreyi resetleyin.

Yeni mail nedir? Yani bu süre zarfında gönderilen mailler ise onlar zaten sunucuda olup siz doğru şifreyi girerseniz onlarda düşmeye başlayacaktır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 14/02/2014 12:41

Paylaş: