Forum

Lotus Notes 8.5.3 G...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Lotus Notes 8.5.3 Gelen Mail Yönlendirme

6 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
1,420 Görüntüleme
(@onurkucuk67)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar;

Lotus Notes kullanıcısıyım, gelen maillerimden bazılarının benim belirlediğim bir kutuya düşmesini ve 6 aydan eski mailleri otomatik silmesini istiyorum. Mesela gelen mailin gönderilen listesine [email protected] var ise şu kutuya yönledir veya gelen mail konu başlığında xxx kelimesi varsa şuraya yönlendir gibi, bunu nasıl yapabilirim ?

Gönderildi : 16/01/2014 12:01

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Buradan kural oluşturabilirsiniz

http://www-10.lotus.com/ldd/dominowiki.nsf/xpDocViewer.xsp?lookupName=Lotus+Notes+8.5.3#action=openDocument&res_title=Filtering_mail_using_rules_LN853&content=pdcontent

Arşiv için ise

http://www.beyaz.net/tr/egitim/ibm-lotus/mail-arsivi-olusturma.html

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/01/2014 18:34

(@mehmetyayla)
Gönderiler: 550
Honorable Member

Hakan hocam cevaplamış ama,

Bir lotus kullanıcı iseniz önünüzde saygıyla eğiliyorum ve her türlü lotus sorununuzda destek olabileceğimi bilmenizi istiyorum.
Lotus hayranlık duyduğum ve çalışmaktan keyif aldığım bir yazılım.

Her türlü sorununuzu foruma yazın destek oluruz. 

Gönderildi : 20/01/2014 16:14

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Bir lotus kullanıcı iseniz önünüzde saygıyla eğiliyorum ve her türlü lotus sorununuzda destek olabileceğimi bilmenizi istiyorum.

O zaman en temel işlerden başlayarak ileri seviye ye kadar kullanım ile ilgili video çekebilirsin mesela 🙂 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/01/2014 16:55

(@recepyuksel)
Gönderiler: 1893
Üye

O zaman en temel işlerden başlayarak ileri seviye ye kadar kullanım ile ilgili video çekebilirsin mesela 🙂 

🙂 Selam verdim borçlu çıktım tam bu oluyor işte. 🙂 Kolay gelsin Mehmet hocam bekliyoruz videoları.  

Probleminiz çözüldüğünde sonucu burada paylaşırsanız,
sizin ile aynı problemi yaşayanlar için yardım etmiş olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise "çözüldü" olarak işaretlerseniz
diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/01/2014 18:25

(@NuriKaylan)
Gönderiler: 1
New Member

🙂 Selam verdim borçlu çıktım tam bu oluyor işte. 🙂 Kolay gelsin Mehmet hocam bekliyoruz videoları.  

Ben henüz kullanmaya başlamadım ama planlıyorum. Burada genel olarak tartışanlar profesyonel düzeyde ve ayrıntılar konuşuluyor. Benim için en iyi yardım, bir kullanıcıyı aydınlatmak için gösterebileceğiniz bir kaynak olacaktır. Yurtdışındaki bir inşaat şirketinin proje bazında takibini yapmak ve aynı zamanda lojistik işleri için kullanmayı düşünüyorum. Bu konuda örnek uygulamalar vs görmek istiyorum. Bir excel tablosu nasıl entegre ediliyor nasıl kulanılıyor, kullanıcı yetkilendirmesi konusunda güvenlik sıkıntısı varmıdır, internet bağlantı hızı sistemin çalışmasında ne kadar etkilidir, en az ne kadar hız olmalıdır ? gibi bir çok sorum var. Bakalım çözümpark nasıl çalışıyor 🙂

Gönderildi : 17/02/2014 17:05

Paylaş: