Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

mail gönderme

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
372 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

aynı anda bütün öğrencilere belirtilen taslağı email yolu ile göndermemiz gerekiyor. bu işlemi nasıl yapabiliriz acaba. spama yada gereksize düşmesini yada hata vermesini istemiyoruz. server ile ilgili değil bu sorum. bunu gmail ile yapabilirmiyiz. fikirlerinizi bekliyorum

Gönderildi : 24/03/2011 14:46

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Eğer MTA olarak gmail' i kullanacaksanız gmail' in sınırları ne ise ona takılırsınız. Veya gmail den ücretli olarak alacağınız hesapta bu limitlerin daha yüksek olduğunu düşünüyorum.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/03/2011 22:20

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Merhaba,

Kaçtane öğrenci var ?

Aylık 10.000 adet gönderim için aylık 100 TL gibi cüzzi bedellerle profesyonel toplu mail gönderim hizmeti alabilirsiniz. Blacklist e düşme gibi bir olasılık da yok.

Gönderildi : 25/03/2011 00:32

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

serverimiza exchange server kursak yada başka bir email server kursak bunu yapablirmiyiz. bu işlemi her hata yapacağımız için okulun kontrolünde olsun istiyoruz

Gönderildi : 25/03/2011 22:33

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Burada konu mail server tarafından çok özel uygulamalar tarafında yapılıyor, alt yapı gerekiyor vs. Yani elinizdekilerle bu işi yapmak oldukça güç.

Toplu mail gönderim uygulamalarında kontrol zaten sizde oluyor, size sunulan özel paneller üzerinden login olarak kontrolü sağlıyorsunuz.

Gönderildi : 25/03/2011 23:32

Paylaş: