Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

email client için hangi programı seçelim

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
376 Görüntüleme
(@kazimates)
Gönderiler: 667
Noble Member
Konu başlatıcı

merhabalar,

malum olduğu üzere microsoft outlook 2007 lisans  olmadan sürekli olarak ücret ödememiz konusunda ısrarlı. bende ücret ödemeden bir programı bilgisayarıma kurup kullanmak arzusu içindeyim. bunun için thunderbird kurdum ve eski maillerimi outlook dan import ettim fakat herhangi bir klasörü seçtiğimde klasör içinde fazla mesaj olduğu için açılması 4 5 dakikayı buluyor. sıkıntım buradan kaynaklanıyor ve indexlemesi veya mesajı açması uzun sürüyor buda tam bir ıstırap oluyor. outlook gibi hızlı indexleme yapabilen ve klasör geçişlerinde hızlı olabilecek bir email client programı tavsiye edebilirmisiniz.

şimdiden teşekkür ederim...

Gönderildi : 25/10/2009 16:07

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba

outlook express deneyin derim bence ama yinede siz bilirsiniz tabi bunun dışında geriye 3. party kalıyor artık.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/10/2009 19:14

Paylaş: