Forum

ms outlook mail g&#...

Bildirimler
Hepsini Temizle

ms outlook mail gönderme sorunu

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
358 Görüntüleme
(@recepkartaler)
Gönderiler: 101
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaslar ms outlook dan mail göndermeye calısıyoruz mail gitti görünüyor ancak iletilmiyor. sadece fabrıka ıcı bu sorun var dısarda boyle bı sorun yok web mail den falan sorunsuz gonderıp alıyoruz sorun nedır acaba?

Gönderildi : 28/09/2009 13:30

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Tek bir MBX'da mı bu problem var?Bu arada mail hizmetini nasıl kullanıyorsunuz?POP3/Exchange,vs..?

Outlook üzerinden mail hesabını kaldırıp tekrar tanımlamayı denedin mi?

Gönderildi : 28/09/2009 14:27

(@recepkartaler)
Gönderiler: 101
Estimable Member
Konu başlatıcı

aslında sorun tam olarak soyle turk telekom 25 portunu kapatmıs 587 yapmıs bende aradım 25 portunu actırdım tekrar ama sorun halen duzelmedı sabahdan berı bu sekıl devam edıyor ayarların oturması uzun surer dıye bekledım ama 1-2 saat oldu neredeyse.

Gönderildi : 28/09/2009 15:41

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Sorduğum soruya cevap alamadım ki..:)

Mail serverınız nedir?Exchange mi kullanıyorsunuz?Yoksa TT POP3 hizmetimi alıyorsunuz?

587 numaralı port ile denediğiniz zaman çalışıyor mu?

Gönderildi : 28/09/2009 16:15

(@enderakin)
Gönderiler: 6
Active Member

Saniyorumki sabit ip kullanıyorsunuz, sizin ip numarasindan cikiş yapan bir pc spam mail ürettiğinden telekom 25. portunuzu kapatmiş. Tekrar telekomu arayın ve portunuzun acıldıgı konusunda teyit alın bence. Portunuz acıldıktan sonrada bunyenizdeki pclerde bir tarama yapmanız gerekmekte yoksa bir süre sonra portunuz tekrar kapatılacaktır. yada kullandiğiniz sabit ip numarasını değiştirebilirsiniz ama buda spam mail gönderimi yaptığınız sürece geçici bir cozüm olacaktır.

Gönderildi : 30/09/2009 13:03

Paylaş: