Anasayfa » Forum

Kurumsal Firmalarda...

Bildirimler

Kurumsal Firmalarda Kullanabilen Lisans Paketleri  

RSS
Onr TURAN
(@OnrTURAN)
Üye

Merhaba ;

Kurumsal olarak lisanslama gitmemiz gerekiyor. Open lisanslama çok pahalıya neredeyse 2 katı fiyata geliyor.

Ms Office 2010 Home & Business Box fiyat olarak oldukca makul. Kurumsal olarak kullanabilir miyim? Kullanabilirsem 300 üzeri alabilir miyim? 

Alıntı
Gönderildi : 16/05/2011 18:22
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Değerli Üye Forum Yöneticisi

Yüksek bir lisanslama yapacaksınız anlaşıldığı kadarı ile bu konuda Microsoft tarafıdan bilgilendirilmenizde yarar var. 0212 33 66 999

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/05/2011 18:43
Onr TURAN
(@OnrTURAN)
Üye

[quote user="Rıza SAHAN"]Yüksek bir lisanslama yapacaksınız anlaşıldığı kadarı ile bu konuda Microsoft tarafıdan bilgilendirilmenizde yarar var. 0212 33 66 999[/quote]

Rıza hocam Microsoft'la daha önce görüştüm, lisanslama için teklif aldım ama daha ekonomik bir şekilde halledebilir miyim diye aratırma yaparken Ms Office 2010 Home & Business Box lisansının daha uygun olduğunu gördüm. Kurumsal lisanslama için kullanabilir miyim?

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/05/2011 18:48
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)

Ben iş yerinde open kullanıyorum.Box ile arasında çok deli bir miktar yok.Box lisansın tek avantajı bir laptop ve bir desktopa aynı anda kurulabilmesi.Yinede size en iyi çözümü sunacak olan Microsoft'un kendisidir.Ara ara kampanya v.s. indirimler oluyor.Doğal olarak bunuda onlar düzenlediği için onlar biliyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/05/2011 18:53
Onr TURAN
(@OnrTURAN)
Üye

[quote user="Rıza SAHAN"]Ben iş yerinde open kullanıyorum.Box ile arasında çok deli bir miktar yok.Box lisansın tek avantajı bir laptop ve bir desktopa aynı anda kurulabilmesi.Yinede size en iyi çözümü sunacak olan Microsoft'un kendisidir.Ara ara kampanya v.s. indirimler oluyor.Doğal olarak bunuda onlar düzenlediği için onlar biliyor.[/quote]

Bilgi için saol Rıza hocam,

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/05/2011 19:00
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)

Rica ederim Onur hocam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 16/05/2011 19:16
Onr TURAN
(@OnrTURAN)
Üye

Rıza hocam lisanslama sorununu hallettik, OEM Lisanslamaya gidiyoruz.

İlgi ve alakanız için teşekkürler. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/05/2011 20:48
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)

Ben teşekkür ederim Onur hocam.

CevapAlıntı
Gönderildi : 20/05/2011 23:50
Huseyin KARTAL
(@huseyinkartal)
Üye

Merhabalar ,

Bilgi  amaçlı yazıyorum open lisansları  3  yıllık taksit  halinde  alıp  3  yıl içerisinde  ek ücret  ödemeden upgrade edilmektedir  3  yıl sonunda  lisansların sahibi  olabiliyorsunuz  tabiii  microsoft  bankalardan beter  vaade  farkı  koymazmı 🙂 🙂  yani  bence en mantıklısı  Action pack .

http://oem.microsoft.com/script/contentpage.aspx?PageID=565106 

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/05/2011 02:27
Onr TURAN
(@OnrTURAN)
Üye

[quote user="Huseyin KARTAL"]

Merhabalar ,

Bilgi  amaçlı yazıyorum open lisansları  3  yıllık taksit  halinde  alıp  3  yıl içerisinde  ek ücret  ödemeden upgrade edilmektedir  3  yıl sonunda  lisansların sahibi  olabiliyorsunuz  tabiii  microsoft  bankalardan beter  vaade  farkı  koymazmı 🙂 🙂  yani  bence en mantıklısı  Action pack .

http://oem.microsoft.com/script/contentpage.aspx?PageID=565106 

[/quote]

Bilgilendirme için saolun Hüseyin bey, lisanslama türünü yanlışlıkla OEM olarak yazmışım OPEN olacak... 

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/05/2011 06:39
Resul SOYDAŞ
(@resulsoydas)
Üye

Ayın 27 'sine kadar Office 2010 Std. Open Lisans alımlarında kampanya var. Değerlendirmenizi öneririm.

CevapAlıntı
Gönderildi : 23/05/2011 15:27
Paylaş: