Forum

Türkiye den yu...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Türkiye den yurtdışına yapılacak Oem Pc lisansı hk.

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
336 Görüntüleme
(@MuhsinKAPLAN)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba yurt dışında kurulacak olan şirketimiz için türkiye den Lisansı ile birlikte oem pc satın almak istiyoruz ve faturasını da kurulacak şirketimize kestirmek istiyoruz. Buraya kadar sorun yok fakat türkiyeden satın alacağımız lisans yurdışında sorun olurmu problem çıkarmı ? (Örneğin; Bsa veya microsoft siz bu lisansları türkiyeden almışsınız burada geçerli olmaz derlermi ?) İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 21/01/2010 15:06

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Merhaba,

Lisans konusu ile ilgili kapsamlı ve birici elden bilgiyi 0212 33 66 999 nolu microsoft iletişim hattından alabilirsiniz.

Referans olması için konu ile ilgili oalrak bizi bilgilendirirseniz seviniriz.Teşekkürler.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 21/01/2010 15:37

(@MuhsinKAPLAN)
Gönderiler: 2
New Member
Konu başlatıcı

Türkiye microsft ile görüştüm hayır türkiye den satın aldığınız lisansı yurtdışında kullanamazsınız dediler. Yurtdışındaki şubemizin açılacağı ülkedeki microsoft offisini aradım lisans her yerde lisanstır lisansınız varsa sorun yok dediler tabi ki lisansın şirketiniz adına olması kaydı ile dediler. Bende türkiye den alıcam ve yurtdışında kullanıcam bir sorun olmaz sanıyorum ama referans olması açısından durum bu şekilde yani götürüp götürmemek sizin tasarrufunuza kalıyor.

Gönderildi : 25/01/2010 00:13

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18030
_

Geri bildirim için teşekkürler.

Kolay gelsin.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/01/2010 00:53

Paylaş: