Linux Öğrenme ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Linux Öğrenme E-Kitapları  

RSS
OMER YILDIRIM
(@OMERYILDIRIM)
Üye

Arkadaşlar merhaba;

Linuxu öğrenmeye calışıyorum. Linuxa ait ilk kullanım ve öğrenilmesi gereken temel konular ve Linux web server kurma ve yönetme hakkında nette çok aramama rağmen e-kitap bulamadım. Acaba elinizde Türkçe kitap mevcutmu? Ben linuxta kendimi iyice geliştirmek istiyorum.  Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

saygılarımla..

Alıntı
Gönderildi : 04/06/2011 15:51
Tayfun DEĞER
(@tayfundeger)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

[quote user="&a"]

Arkadaşlar merhaba;

Linuxu öğrenmeye calışıyorum. Linuxa ait ilk kullanım ve öğrenilmesi gereken temel konular ve Linux web server kurma ve yönetme hakkında nette çok aramama rağmen e-kitap bulamadım. Acaba elinizde Türkçe kitap mevcutmu? Ben linuxta kendimi iyice geliştirmek istiyorum.  Bu konuda yardımlarınızı rica ediyorum.

saygılarımla..

[/quote]

Erkal hocamın blog'unda paylaştığı bu bilgi size yardımcı olabilir.

İyi çalışmalar.

Tayfun DEĞER
Cisco Champions, vExpert, VCP4/5/6, VCP5-DT, VCP-Cloud
https://www.tayfundeger.com
Mail: tayfundeger@gmail.com

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/06/2011 16:56
OMER YILDIRIM
(@OMERYILDIRIM)
Üye

[quote user="Tayfun DEGER"][quote user="&a"]

Arkadaşlar merhaba;

saygılarımla..

[/quote]

Erkal hocamın blog'unda paylaştığı bu bilgi size yardımcı olabilir.

İyi çalışmalar.

[/quote] çok

merhaba,

çok teşekkür ederim ama yardım metinleri ingilizce malum ingilizcemiz maalesef iyi değil acaba Türkçe içerikli kitapları bulma olanağımız yokmudur?

saygılarımla..

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/06/2011 13:16
mehmet.demir52
(@mehmet.demir52)
Üye

Merhaba;

Aşağıdaki link işinize yarayacaktır fakat daha ileri seviye için en azından ingilizce döküman okuyacak kadar ingilizce gerekli olaraktır.

http://www.linux.org.tr/ftp-dosya-alani/ 

kolay gelsin

CevapAlıntı
Gönderildi : 07/06/2011 23:17
Ertan ERBEK
(@ertanerbek)
Tecrübeli Üye

[quote user="OMER YILDIRIM"]

Arkadaşlar merhaba;

saygılarımla..

[/quote]

İş işte öğrenilir mantığı ile " lütfen linux u yükleyiniz ve man komutunu inceleyiniz "

CevapAlıntı
Gönderildi : 08/06/2011 02:18
Paylaş: