Forum

Plesk panel kurulum...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Plesk panel kurulum sorunu

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
368 Görüntüleme
(@okutan.53)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Not: şimdiden özür dilerim sonradan farkettim konuyu yanlış yerde açmış olabilirim 🙂

Merhaba;

Şimdiye kadarki bir çok problemimi bu site sayesinde hallettim.Bunun için çok çok teşekkür ederim.

Ama tekrar yardımınıza ihtiyacım var.

Yeni Server bilgisayara Ubuntu linux server 8.04 kurdum ve Sonrasında Plesk paneli auto installer olarak yüklemeyi denedim.Birçok seçenek çıktı karşıma hepsini gerçekleştirdim ama bir sayfada Plesk panel kurulum seçenekleri var;  Custom , Full vs bu sayfadan sonra N deyip geçtiğimde aşağıdaki resimdeki gibi uyarı almaktayım.

Evet yardımınıza çok acil ihtiyacım var yardım ederseniz çok memnun olurun..

Gönderildi : 29/06/2010 12:34

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Konu başlığınızı forum kurallarına uygun olarak değiştirir misiniz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 29/06/2010 12:37

Paylaş: