Forum

HP Storage Works DA...

Bildirimler
Hepsini Temizle

HP Storage Works DAT 160 Backup Tape Drive Hakkında

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
649 Görüntüleme
(@DenizASLAN)
Gönderiler: 811
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Elimde Storege DAT160 Backup Drive var. Ve bir kutu kadar da kaseti. Bu kasetlere günlük sistem backuplarını almak istiyorum, Fakat bir kez üzerine yazdığım kaset ikince defa yazılmıyor. Bu kasetler 160Gb veri depolayabiliyor. Bildiğim kadarıyla iki tane yüzü 80-80 diye her yüze 80 Gb veri depolanabiliyor. Ben bu kasetelere format atmak istesem nasıl atarım. Kullanımı hakkında yardımcı olabilecek kimse var mı?

Teşekkürler

Gönderildi : 08/01/2009 16:56

(@DenizASLAN)
Gönderiler: 811
Noble Member
Konu başlatıcı

Teyit almak için soruyorum.

Bilgisayar Yönetimi -Depolama -Çıkarılabilir aygıt Sürücüleri

ekranına geldiğimde kaseti görebiliyorum burada temiz olarak işaretle komutunu kullanırsam içerisindeki verileri siler mi?

Silmezse nasıl silicem illaki bişey üzerine yazmam mı lazım.

Gönderildi : 08/01/2009 21:05

(@berkantmutlu)
Gönderiler: 406
Reputable Member

Merhaba, 

Kullandığınız programa bağlı olarak bu değişir. Eğer Ntbackup kullanıyorsanız backup yoluna yeni seçeneğini seçerek devam edeceksiniz. Bu seçeneği seçtiğinizde ürün size yeni bir backup yolu açacak ve kasete bu yoldan yazacaktır.

Bu sayede backuplarınız farklı isimlerde olacak ve sizde bunlardan hangisini isterseniz seçebileceksiniz.

Bu konularda gerekli makaleler "Makaleler" bölümünde bulunmaktadır. Arama seçeneğini kullanarak bilgilere ulaşabilir ve sorununuzu çözebilirsiniz.

Saygılar. 

Gönderildi : 08/01/2009 21:37

Paylaş: