Forum

HP Deskjet Ink Adv ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

HP Deskjet Ink Adv 2060 K110 yazıcım zarf yazmıyor

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,224 Görüntüleme
(@refikilhan)
Gönderiler: 4
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar, HP Deskjet Ink Adv 2060 K110 yazıcım normal düz kağıt yazdırma da sorunsuzken zarf yazdırmaz oldu. Önceleri böyle değildi,
ama şimdi zarf yazdırırken bir bakıyorsun, kağıt yok diyor, bir bakıyorsun kağıt sıkıştı diyor, bütün gün bir zarf yazdıramadım.
Acaba konu hakkında bilgisi olan bir arkadaşım varmı ?
Yardımcı olursanız çok makbule geçecek.

Gönderildi : 30/11/2014 18:48

(@m-oguzhanozkurt)
Gönderiler: 1323
Noble Member

Refik Bey ;

Konu yanlış yere açılmış. Forum kurallarını okumanızı rica ediyorum. Kağıt seçimi ile ilgili bir sorununuz var. Yazdırmadan önce kağıt seçerken A4 değil de zarf boyutunu seçip dener misiniz? 

Gönderildi : 01/12/2014 16:10

(@refikilhan)
Active Member
Konu başlatıcı

İlginiz için çok teşekkür ederim, ben inceledim en uygun bölüm burası diye düşünmüştüm demekki yanlış düşünmüşüm, çok özür dilerim.

, bir dahaki sefere daha dikkatli olurum, her nedense yanlış bölüme konu açmak bir burada değil başka forumlarda da başıma geldi, tekrar özür diliyorum.

Yazıcı konusuna gelince, zaten zarf olarak işaretleyip yazdırmaya çalışıyorum, daha önceleri sorun olmuyordu, ama her nedense, hala çözemedim. 

Gönderildi : 01/12/2014 16:48

(@m-oguzhanozkurt)
Gönderiler: 1323
Noble Member

Merhaba ;

Kağıt sorunu var diyorsa ya kağıt boyutu yazdırma ekranından ayarlı değildir ya da tepsiden. Tepsiden kağıt boyutu ayarını yaptınız mı? 

Gönderildi : 01/12/2014 20:30

(@refikilhan)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba ;

Kağıt sorunu var diyorsa ya kağıt boyutu yazdırma ekranından ayarlı değildir ya da tepsiden. Tepsiden kağıt boyutu ayarını yaptınız mı? 

Normal kağıtla çıktı alırken veya fotokopide hiç sorun yok, benim anlamadığım daha önce hiç sorun yoktu, bir çok kez zarf yazdırdım,en son 5-6 ay kadar önce kamu denetcilerine bir müracaatımda zarf yazdırmıştım normal şekilde yazmıştı, şimdi neden böyle anlayamadım.

Bu arada yazıcının içindede yırtık kağıt parçası veya başka bir cisim olup olmadığına da baktım, oda temiz. 

Gönderildi : 01/12/2014 23:04

Paylaş: